| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Určitě se to povede napoprvé

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1112 z 12 
  • 
21.4.2000 14:33:08
To jsem blázen. Naše "snažení" probíhalo úplně, ale úplně stejně...

no, ale byly to nervy...!!!

mějte se hezky...
  • 
1.4.2000 18:31:17
Milá Káčo,
gratuluji k miminku.
Taky jsme si říkali, tedy spíš já, že to vyjde napoprvé. Vyšlo. Jednoduše jsem v říjnu spolkla poslední antikoncepční pilulku a prvního prosince mi tentýž test jako tobě ukázal dvě modré čárky.Při tom všem jsme zrovna dokončovali podlahu v ložnici, takže jsme celý ten důležitý měsíc vegetovali namačkaní v obýváku, se vším nábytkem z ložnice a s matracemi na zemi místo postelí . Po celodenní práci jsme večer vždy jen hupsli do doskočiště, alespoň tak mi připadalo naše manželské lože uprostřed obýváku a spali jako zabití.Pokud se dobře pamatuji, myslím, že náš sexuální život se v tomto období smrsknul do dvou chvilek před usnutím, samozřejmě mimo ty správné dny. Nu a dnes 1.4.2000 končíme 22. týden a 8.8.2000 čekáme čápa.
Ještě jednou zdraví Helena
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1112 z 12 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.