| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Já ještě spát nepůjdu!

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 36 [Dalších 16 >>]
Andulka, dcera 7,5 mesice
  • 
14.2.2004 14:51:34
Nase zlaticko ritualy nezajimaji, ale pokud nedostane prso tek nebude spat klidne celou noc. Flasku odmita, takze jsem jejim otrokem. A vite, ze mi to tak nejak vubec nevadi? Asi ji silene rozmazlim, ale nemam to srdce ji nechat zoufale plakat. Kdyz ji vezmu krabicku od sirek, tak teda nerve.
Pipi
  • 
14.2.2004 9:30:40
Nejsem proti rituálům, u nás možná taky něco takového večer funguje. Ale asi je blbý když se to přežene, mám ve svém okolí mamču, jejíž děti neusnou po o jinde než doma ve svojí postýlce, stejně tak večer(byly tomu od miminka drilovaný, když byly rťata mohla to být výhoda oproti maminkám, kterým děti usnuly jen venku v kočárku)....no výsledek je ten, že výlety na celý den byly dlouho tabu, stejně tak jako někam vyrazit na celý víkend...prý by si to všichni vůbec neužili...děti májí svůj řád... :-))), tak tak daleko bych to nechtěla dorituálovat.
Emmina
13.2.2004 2:14:00
Ja mam docela dobry tip na uspani a sice mazani a masaz chodidel. Zatim to tedy nelze praktikovat na meho 12mes. prcka, ale pouze na 3 leteho brasku.
Evelyn1968,2děti
12.2.2004 22:54:15
My jsme s manželem taky oba sovy, ale starší dítě je kombinace sovy a skřivana, do školy vstává v pohodě před sedmou a večer máme co dělat, aby do deseti usnul, podle něj je spánek ztráta času:o).

E.
12.2.2004 17:35:45
Moje 11měsíční dítě vstává každé ráno mezi 8. a 10. hodinou, bez ohledu na to, kdy jde večer spát (a to chodí mezi 21. a 23. hodinou). Je to už moje čtvrté dítě, a takový režim měly všechny, myslím si, že dítě kopíruje režim rodičů, pokud je někdo nenadrezúruje do jiného. My jsme s manželem oba sovy a všechny děti po nás.
12.2.2004 6:29:10
Konečně jsem si trošku přelítla, o čem vlastně je článek... no hlavně asi o něčem jiném, než jsou reakce na něj... :-) Tyhle rituály jdou zavést doma až od určitého věku dítěte a v určitém věku se zase už provádět nedají. Ale já teď mám mrně v tom věku, kdy své rituály pevně vyžaduje a já vím, že po nich půjde spát. Ty rituály zpočívají jak v činech, tak v řeči. Bez věty - dobrou noc, ať tě blechy štípou celou noc - by snad ani neusnula:-)))
monika.deti 6 a 1rok
  • 
12.2.2004 6:21:11
moja dcera zaspavala od malickata okolo 11 ,teraz 10 hodiny a spavala do 9 hodiny teraz ,ked nemusi do skolky vstava medzi 8 a 9. Syn zaspava okolo 9 vstava medzi 8 a 9.
11.2.2004 22:00:19
To mám radost, že nejsem sama komu usínají děti mezi 21:30 a 22h. Moje sousedka, když je slyší, tak mi smskuje, že slušně vychované děti už dávno spí a že nechápe co jsme to za rodiče. Já už jsem vyzkoušela všechno, ale ať jim čtu pohádky, nebo ať je uložím o hodinu dřív stejně rychleji neusnou. Ráno syn se vypravuje do školy sám a já s dcerou spím do 8h nebo půl deváté.
Já sama jsem noční tvor, takže děti jsou zřejmě v tomto ohledu po mně. J.
Evelyn1968,2děti
11.2.2004 21:47:12
To se krásně čte.......:o))), hlavně Monty s tím vstáváním po desáté hodině:o). Náš syn kolem třetího roku usínal přes všechny rituály kolem desáté a vstával v šest ráno, přes den nespal vůbec a s usínáním má potíže do dneška. Kdybychom později neměli dceru, která je opravdu schopná spát do půl osmé, někdy i do půl deváté, nevěřila bych, že takové děti existují:o).

E.
Bibisa, Monička 9 měsíců
  • 
11.2.2004 20:23:47
naše dítě taky ráno spí do 8.00 - 8.30.

Usíná mezi půl devátou a půl desátou večer.


Přes den nespí většinou vůbec - tak jednou za 4-5 dní spí i ve dne, to někdy i 2x, a pak zas 4 dny nic.

Myslím, že zdravé dítě v tomhle věku si samo řekne, když je unavené - občas se mu musí trochu pomoct, ale nemám strach, že by si způsobila nějaké problémy z nevyspání.

Teď mi právě pochoduje za zády v postýlce, chechtá se a vůbec nevypadá jako miminko právě před usnutím :o))
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 36 [Dalších 16 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.