| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Zvláštní opatření

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 87 [Dalších 47 >>]
JaninaH
11.2.2004 10:20:34
Děvčata,
napíšu to tedy otevřeně, když se k tomu nikdo nemá. Ano, nemohla bych být bez líčidel a hezkých hadříků, bez parfémů a šperků. Přesněji řečeno, dokázala bych se bez toho obejít, ale NECHCI. Dělá mi to prostě radost. Ale ne kvůli tomu, abych přitahovala chlípníky a pak je odkopávala. Dělám to jen a jen kvůli sobě. Jsem přesvědčená, že mít rád sebe a pečovat o sebe není vůbec nic zavrženíhodného. Naopak: zatrpklí a zlí lidé se vyznačují tím, že nenávidí nejen druhé, ale hlavně sebe. To je můj názor.
J.
Hanka a Naty
11.2.2004 10:14:45
Tak Petro, já jsem zrovna z těch, co bez těch hadříčků a šminek fakt asi být nemůže :o)
A když se líbím manželovi tak mi to dělá táákhle dobře. Asi jsi jedna z těch hodně mála NATUR krásek co ty šminky nepotřebují- gratuluju- já bohužel něco na sebe napatlat musím :o))
Ivana
  • 
11.2.2004 10:08:16
Petro ty musíš být hodně nešťastná a opuštěná žena, je mi Tě moc líto. Třeba kdyby jsi o sebe začala dbát, tak by jsi jí být přestala, někdy stačí tak málo.......
11.2.2004 10:07:15
Petro,

ale ty hlasas, ze kazdy kdo si na sebe hodi nejaky hadrik lepsi nez pytel brambor a nedej boze natre svou tvar trochou licidla je hned bezcharakterni tvor, ktery to dela jen z duvodu pritahovat chlipniky, kteri cihaji na kazdem rohu..

POkud Tvoje slova obratim, tak jsi tedy clovek, ktery soudi lidi pouze podle vnejsi slupky a nezajima ho obsah..

jana
Míra & spol
11.2.2004 10:05:54
Nemůžu si pomoc, ale trošku mi tvé názory zavánějí scientologií, ale možná se mýlím ...
Eva
  • 
11.2.2004 10:03:53
Jasně , že nemůže být Petro, chceme se líbit nejen sami sobě, ale i svým mužům a okolí. Já jsem taky ráda, když můj manžel se oholí a hezky obleče, žijeme v civilizované zemi a tam mi připadá úplně normální o sebe dbát. Třeba ty žiješ někde jinde????
11.2.2004 10:03:00
Petro,

Tvoje filosoficka zamysleni nad zivotem jsou fakt neodolatelna:-)))

Skorem to vypada, ze je Ti 60 a byla si v Rusku, jak srsis moudrosti...

jana
11.2.2004 10:02:14
Sylvo, souhlasím. Jsem schopná pochopit, že je někdo totálně vyšinutej, ale irituje mě, když lidem PŘIKAZUJE, co a jak mají napsat.
Petra Halámková
11.2.2004 9:58:12
Sylvo, já pouze přereprodukovávám význam toho, co vy zde píšete, a to tónem, že ze mne děláte debilku. Jako rovnocenné do diskuze bych vítala, abyste bez ponižování druhých prostě odvážně napsaly, že zkrátka bez šminek nemůžete být, bez hadříků taky ne! a ne že já jsem blbá, když se nemaluju!
Sylva
  • 
11.2.2004 9:53:40
Hm, a to znamená, že takoí jsou všichni?
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 87 [Dalších 47 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.