| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Do cirkusu!

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2122 z 22 
Lucie
  • 
29.7.2004 11:12:17
Za posledních deset let jsem viděla mnoho cirkusů v Čechách i v Německu. A říkám jsou cirkusy a cirkusy. Jedni mají živá zvířata a druzí jsou spíš divadlem. Ono totiž pod šapitó lze vidět ledacos. Bohužel ti první se zvířaty neoperují takovým kapitálem, je to většinou rodinný podnik, a dělají to hlavně s láskou k tradici. Je to škoda, protože protože z jenom láskou se nenajíte. Pak to také podle toho vypadá.
Já bych však chtěla mluvit hlavně o těch druhých. Jejich nejlepším světovým zástupcem je CIRQUE DU SOLEIL. Jsou tam nejlepší artisti světa a dělají věci, ze kterých zůstává každý sedět v němém úžesu. Bohužel cesta jejich stanu pro 2000 (!) diváků nikdy nepřekročila pomyslnou hranici bývalé železné opony, takže musíte být skutečný nadšenec, když to chcete vidět. A věřte mi, stojí to za to !!!
Kikana
  • 
9.5.2004 14:18:34
Nejsem žádná velká ochránkyně zvířat, ale do cirkusu bych svoje dítě nikdy nevzala! Naše Tereza bylo jednou s babičkou a sama přišla na to, že se zvířata v cirkusech nemají zrovna růžově.
Raději půjdeme na procházku do lesa.
kdo se chce o utrpení zvířat v cirkusech dočíst více, může na:
www.differentlife.cz
www.svobodazvirat.cz
www.rogner.cz (kde je dickuzní fórum)
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2122 z 22 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.