| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co naší Bětce chutná

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1114 z 14 
Bobina
  • 
26.12.2001 23:10:27
deti do jednoho roku nepotrebujou sladit vubec!
17.12.2001 22:13:02
Ahoj Martino, plně s tebou souhlasím, že se med nemá dávat dětem do jednoho roku. Já dokonce slyšela že do roku a půl. My sladíme (tedy pokud sladíme - většinou pouze dětské čaje z lékárny s vitaminem C, protože jsou dost kyselé) Glukopurem (hroznový cukr).
Katy, 1 kluk
  • 
14.12.2001 15:11:30
Ahoj Martino,
v knížce je skutečně pár dobrých receptů. Co mi v ní ale vadí, je, že autorka (MUDr.) doporučuje jako sladidlo použít med i pro děti do 1 roku.
Je známo, že med se pro děti do jednoho roku používat vůbec nesmí, může obsahovat typ bakterie, která produkuje toxiny v zažívacím traktu miminka a může způsobit (sice vzácně) velice závažné onemocnění - botulismus. Po jednom roku už mají mimča dostatečně vyvinuté trávení a bakterie se už nemohou množit.
Tolik jen moje poznámka ke knize.
14.12.2001 10:09:25
Ahoj Martino, tuto knížku jsem si objednala pomocí studovny na rodině. Je fakt dobrá. Bramborová kaše s mrkví u nás má také velký úspěch. Vřele všem doporučuji.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1114 z 14 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.