| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Marihuana má velká rizika

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 253 [Dalších 233 >>]
Ilam
  • 
28.12.2007 20:10:28
"A když už o tom mluvim tak tohle není kec! Že legalizace trávy je vážná věc, když zákony legalizaci neumožňujou, legalizuj srdcem, legalizuj hlavou!
Nikdo nemá nikomu právo zakazovat, ten pocit, kterej nemohl nikdy poznat!
Ten kdo jen cigára hulí a alkáč kalí, nikdy nepochopí že každý množství je málý!
Pošli mi jointa a pošli ho směle politiky s jejich zákonama pošli do prdele, stejně ty zákony nemůžou mít úctu mou, když je píšou lidi co kradou a lžou!"

>>>>>>>>>>>>>http://www.youtube.com/watch?v=H9Z5QTo6Ty4<<<<<<<<<<<<<<<<

Petra
  • 
24.8.2007 18:08:56
ahoj? trávu jsem kouřila asi 6 let...docela mi to chutnalo ale kolikrát jsem měla i haldy...a bylo mi docela zle...vyděla jsem i pár minut červeně,motala se mi moc hlava...a dneska to už je 4 měsíce co jsem přestala kouřit trávu...jsem na to hrdá a vím že už stim nikdy víc nechci začít...chce to silnou vůly a pevný nervy...zapřísáhla jsem se v ten den co se mímu bráškovi narodila dcerka Lilianka,a od toho dne nehulim...je mi fajn a ani už nemám výpadky paměti a cítím se líp...jen z mím přítelem je to trochu bledý,hulí dál..ale slíbil že stim přestane,chceme miminko tak bude muset...tak se mějte hezky...a přeji těm co chtějí přestat a nejde to tak mi věřte že po měsíci si na to ani nevzpomenete...tak ahoj a hodně štěstí...
ufo
  • 
7.8.2007 12:16:01
www.grower.cz kdybys chtela pestovat ganju
rude boy
  • 
21.2.2007 21:11:47
testuj távu na sobě a ne na zvířatech.......pak taky k tomu budeš mít jinej názor nemůžeš kritizovat to co si ani nevyskoušel ...teda pochybuju o tom že si to skoušel a jestli jo tak sorry ale s tima zvířatama ...oni nemaj na výběr .......
tomas
  • 
11.1.2007 12:50:29
Poprecteni predeslych vlaken, je videt, ze 15-18 deti jsou stejne pysne a hrde na to, ze kouri neco co ostatni zatracuji, bohuzel byvaval sem stejny... a co doporucit, poznal sem mnoho lidi co huli a co rict.....

Deti 15 - 18 co huli sou vetsinou s psych. problemem (rozvedene rodice, problemy v rodine apod.), tj. "deti" co kouri to proste neni bez priciny....., jen se zeptejte PROC huli, najednou jim dojdou slova, anebo jim polezou z ust filozificke, nabozenske a spousta jinych poucek, kt. vsak vetsinou v podstate nerozumi, byt sou o tom presvedceni...

Dospeli, zde je to obdobne, ale s tim rozdilem, ze dospeli clovek je si jiz vedom rizik, kt. posdstupuje, byt nastat nemusi, ale je jiz natolik uvedomely, ze zneuzivani prave marihuany je veci osobni, paklize neni dealerem prave mladsim lidem....
Tomas
  • 
11.1.2007 12:37:14
Dobry den vsem...

Marihuana je droga jako kazda jina! Avsak nasledky s jejiho zneuzivani jsou rozdilne oproti tvrdym droga, ale uz jenom to, ze mohou at uz fyzicky (napr. rakovina) nebo psychicky (jakakolik paranoi, nesoustredenost apod.) ovlivnit zdravi, tak bych ji jako drogu prezentoval, ale nestrasil!

Zaznel tady nazor, ze pak deti nerozeznavaji rizika mekkych a tvrdych drog... S tim souhlasim!

Chci rict, kouril sem marihuanu a dnes mam sice mensi problemy, ale mam je a prave psychickeho razu....davejte bacha, vsechny veci co meni vedomi se tvari, je to v poradku, nic mi to nedela, ale setrvacnost lidskeho zdravi se zastavit neda....!!!

Jednoduse receno v 15 letech se to huli, ale v 28 jako kdyz si na to vzpomenes, kdyz ses u doktora a tvuj problem se tyka tveho zivotniho stylu behem puberty,... pak si vzpomenes, jakej si byl frajer s JOINTEM, ale v ordinaci si uz tak nepripadas....
  • 
14.11.2006 19:10:25
Podle toho co jsem si přečetl od tebe jsem usoudil že ty kdybys chtela tak se toho muzes zbavit....kdyz clovek takhle uvazuje o tom co dela tak pa je i schopen prestat se vsim o cem si mysli ze je spatny...sam hulím ale jednou tak ya mesic..ale verim si natolik a konrtoluu se tak abych do toho nespadl...ani do koureni a piti...a podobne..Jestli mas kamaradku ktera ti pomuye v nouzi tak mas celkem +...ale prvni si musis najit duvod proc presat...jinak to nema smysl se snazit prestat pac tit to nepomuze....Mno nci jestli si budes chtii popovidat mas muj email...Bart2@seznam.cz
hoven
  • 
14.9.2006 19:54:52
http://www.osel.cz/index.php?clanek=1954 se mrkněte třeba sem tady se taky piše o kanabisu ale uplně jinak ja sem třeba pro kanabis a nemyslím že sem nějak jiný než před tím
bětka
  • 
29.8.2006 22:36:06
nikdy sem temer ubec nehulila, nebo neuzivala zadne jine drogy!.. az nedavno sem neodhadla sve moznosti a opravdu v mem tele se naskytlo najednou prilis THC a ja to v tu chvili plne nezvladala.. asi po pul hodine od konzumace (mliko) s emi v jendu chvili najednou zamotala hlava, udalo s emi blbe.. svet se desne motal.. ja zacla mit silenej strach.. myslela sem si, ze ostatni na me furt neco hrajou.. furt sem se bala ze umru... taky sem se ptala kamose.. co to se mnou je a kdy to prestane... bala sem se, ze z toho bude pruser, ze budu mit trvaly nasledky... ze umru.. ja byla v tu chvili fakt megalne vydeptana.. nemohla sem kloudne vnimat.. jen sem sedela a nemohla se temer hejbat ani moc mluvit....bala sem se usnout, ze bych se uz neporbudila..asi po 6 hodinach po konzumaci to zaclo pusobit trochu min a ja se konecne nechala uspat pac se mi fakt zavirala vicka.. rano sem byla este dost mimo.. fakt to este hodne pusobilo... atd.. po 24 hodinach po konzumaci se da rict, ze sem byla jakz takz v pohode.. ale ja si z toho vecera ubec nic nepamatuju.. sem z toho fakt este ted zmatena... ale to sem trochu vodbocila.. tak ja jen ze sem si kuli tomuhle zazitku taj na internetu nasla par stranek o marihuane a chtela sem se nekde docist..esli to vazne nebyl nakej THC sok, pac sem se tak fakt cejtila.. a jestli ... budu v pohode, tak sem narazila i na tudle stranku.. a jak sem si ted precetla nekolikrat nasledky co se naskytuji po dlouhodobe konzumaci thc co proste ten clovek dela.. tak sem zistila, ze sem takova byla vlatsne uz predtim a to me zadne THC neovlivnovalo.. ja nvm.. esli sem se proste umyslne chovala jak "zhulena" nebo rposte to je moje osobnost... ale ja furt placala naky picoviny cemu vetsinou nikdo nerozumel..proste ostatni se jen tlemili jaky dokazu vymyslet blbosti... vymejslela sem novy nesmyslny teorie... furt se necemu tlemila.. vtipum typu : "hele batoh" hahahaha.. nemohla se soustredit.. v zivote sem neprecetla temer zadnou knihu treba napr, zapominam.. nedokazu si pamatovat treba kdyz vo necem mluvim a najednou zapomenu vo cem.. poroste vypadky.. ale vetsina tech nasledku po thc ja v sobe opravdu vzhlidla a chovala sem se tak treba i davno predtim, nez sem ubec vo nakych drogach slysela..
bětka
  • 
29.8.2006 22:32:36
nikdy sem temer ubec nehulila, nebo neuzivala zadne jine drogy!.. az nedavno sem neodhadla sve moznosti a opravdu v mem tele se naskytlo najednou prilis THC a ja to v tu chvili plne nezvladala.. asi po pul hodine od konzumace (mliko) s emi v jendu chvili najednou zamotala hlava, udalo s emi blbe.. svet se desne motal.. ja zacla mit silenej strach.. myslela sem si, ze ostatni na me furt neco hrajou.. furt sem se bala ze umru... taky sem se ptala kamose.. co to se mnou je a kdy to prestane... bala sem se, ze z toho bude pruser, ze budu mit trvaly nasledky... ze umru.. ja byla v tu chvili fakt megalne vydeptana.. nemohla sem kloudne vnimat.. jen sem sedela a nemohla se temer hejbat ani moc mluvit....bala sem se usnout, ze bych se uz neporbudila..asi po 6 hodinach po konzumaci to zaclo pusobit trochu min a ja se konecne nechala uspat pac se mi fakt zavirala vicka.. rano sem byla este dost mimo.. fakt to este hodne pusobilo... atd.. po 24 hodinach po konzumaci se da rict, ze sem byla jakz takz v pohode.. ale ja si z toho vecera ubec nic nepamatuju.. sem z toho fakt este ted zmatena... ale to sem trochu vodbocila.. tak ja jen ze sem si kuli tomuhle zazitku taj na internetu nasla par stranek o marihuane a chtela sem se nekde docist..esli to vazne nebyl nakej THC sok, pac sem se tak fakt cejtila.. a jestli ... budu v pohode, tak sem narazila i na tudle stranku.. a jak sem si ted precetla nekolikrat nasledky co se naskytuji po dlouhodobe konzumaci thc co proste ten clovek dela.. tak sem zistila, ze sem takova byla vlatsne uz predtim a to me zadne THC neovlivnovalo.. ja nvm.. esli sem se proste umyslne chovala jak "zhulena" nebo rposte to je moje osobnost... ale ja furt placala naky picoviny cemu vetsinou nikdo nerozumel..proste ostatni se jen tlemili jaky dokazu vymyslet blbosti... vymejslela sem novy nesmyslny teorie... furt se necemu tlemila.. vtipum typu : "hele batoh" hahahaha.. nemohla se soustredit.. v zivote sem neprecetla temer zadnou knihu treba napr, zapominam.. nedokazu si pamatovat treba kdyz vo necem mluvim a najednou zapomenu vo cem.. poroste vypadky.. ale vetsina tech nasledku po thc ja v sobe opravdu vzhlidla a chovala sem se tak treba i davno predtim, nez sem ubec vo nakych drogach slysela..
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 253 [Dalších 233 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.