| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kritické dny po rozchodu

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 26 [Dalších 6 >>]
Klára,2 děti,7 a13
  • 
20.7.2006 20:50:14
Manžel si našel novou životní lásku(nikoliv zčistajasna,krizi jsem překonávala nejdřív já,pak on,řešil ji až příliš v sobě).Pro mne však on zůstává životní láskou,nechci,aby se odstěhoval, zůstává spíš kvůli jejímu nešťastnému manželství,kdy ona se bojí rozvést.Netuším,nakolik bude pro nás další soužití možné,on to má v sobě vyřešené,já trpím,cítím nespravedlnost.Při nějakém "obyčejném" úletu z krize bychom manželství udrželi,rozuměli jsme si vždy dobře,teď je s její povahou,myšlením v takovém souladu,že nechce návrat,ani kdyby se nerozvedla.Já pro sebe nevidím dobré řešení..?
Veronika,2 děti
  • 
9.6.2006 22:21:42
Milá Jano,
tak tedy mám za sebou,přesně totéž.Musíš být velmi statečná,první půl rok,vítej v pekle,pak pomalu pomalinku lepší a lepší,mě to trvalo 2,5 roku a dosud to není úplně ok,ale jsem v pohodě,jizva zůstane navždycky,ale pokud se o ni člověk dobře stará,zahojí se a jen občas trochu zabolí,moc držim palce!!!sežeň si knihu Doris Wolfová Když partner odchází,mě moc pomohla,minimálně se z ní dozvíš,že se svými pocity nejsi ani hysterická,ani přecitlivělá ani nemožná,zkrátka je všechno co teď prožíváš úplně přirozené a čas to spraví,uvidíš..
Jana,dvě děti 4 a 11
  • 
23.4.2006 14:52:59
Dobrý den,právě procházím stejně těžkou situací,jako věšina z vás tady.Bylo to 4.4.,kdy mě manžel vytáhl z postele se slovy,že mi musí něco říct a pak to vysypal-chce se rozvést.Přítelkyni má prý rok...hrůza je,že jsem nic nepoznala.První večer to celkem šlo,ale pak mi to začlo naplno docházet a nemůžu se z toho dostat...Holky jsou v pohodě,vůbec se nehádáme,všechno nám nechal,holky vidí skoro každý den.Když ale vidím rodinu pohromadě,hrnou se mi slzy do očí a na tu ženskou mám příšernej vztek.Je rozvedená s 10 ti letou holkou,já i holky ji známe.Prostě nechápu,jak to mým dětem mohla udělat.Další rána bude,až se holky dozvědí,že ji tat"ka má a že bude s ní...zatím nevědí,že odešel od mamky k jiné ženské.Nepřekousnu to,že až se jim to řekne a oni pojedou společně na výlet,že s nima bude cizí ženská a ne já.Prosím,kdo má tuto zkušenost,napište mi,kdy to přebolí a kdy začnu normálně žít...
DM
  • 
8.9.2004 13:56:18
PhDr. Petr Šmolka
Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy
Daškova 3073
143 00 Praha 12
244403354
daskova@mcssp.cz
DM
  • 
25.8.2004 16:44:43
Omlouvam se za pozdni odpoved. Kontakt nemam, zjistim od byvaleho manzela a napisu. Mam pocit, ze jedna znama ho chtela take vyuzit, ale mel plno, tak se ji ujala manzelka pana Smolky, ktera je taky psycholozka. Takze jeste napisu.
Terka, studentka
  • 
28.7.2004 10:33:18
Ahoj všichni,
asi možná se svým dotazem moc nezapadnu, ale za zkoušku to stoji...Píšu do školy nějakou práci o chlapcích, kteří vyrůstají bez otce. Nějak mě to téma zaujalo-znám pár chlapů, kterým otec zemřel, nebo ho třeba nikdy neviděli a měla jsme vždy takový dojem, že jsou o něco jiní, než chlapi, co vyrůstali s oběma rodiči. Moc by mě zajímal váš názor-znáte někoho takového? Máte pocit, že takoví muži jsou citlivější, jsou zodpovědnější, nebo mají problém navázat vztah se ženou, nebo naopak tíhnou ke kriminalitě, drogám...? Budu vděčná za jakoukoliv připomínku, zkušenost atd!!!!!!!!!!
díky Terka
Terka, studentka
  • 
28.7.2004 10:32:06
Ahoj všichni,
asi možná se svým dotazem moc nezapadnu, ale za zkoušku to stoji...Píšu do školy nějakou práci o chlapcích, kteří vyrůstají bez otce. Nějak mě to téma zaujalo-znám pár chlapů, kterým otec zemřel, nebo ho třeba nikdy neviděli a měla jsme vždy takový dojem, že jsou o něco jiní, než chlapi, co vyrůstali s oběma rodiči. Moc by mě zajímal váš názor-znáte někoho takového? Máte pocit, že takoví muži jsou citlivější, jsou zodpovědnější, nebo mají problém navázat vztah se ženou, nebo naopak tíhnou ke kriminalitě, drogám...? Budu vděčná za jakoukoliv připomínku, zkušenost atd!!!!!!!!!!
díky Terka
Marcela syn Tomáš
  • 
21.7.2004 12:05:57
Prosím nemůžete mi poskytnout kontakt na
PhDr.Smolku?Mám taky problém a potřebovala bych konzultaci.Moc děkuji.
Martin, dcera
  • 
16.4.2004 8:31:20
Tak tohle mohu jen a jen potvrdit a je jedno kolik tech mrtvol je...
Janule
  • 
29.3.2004 13:32:30
Myslím že ženy se nevracejí protože jejich milované děti zůstávají většinou s nima a opouštějí jen toho s kým nejspíš nejsou spokojené, zatím co muži by svým odchodem často přišli i o své děti. Není to tím že by ženy na rozdíl od mužů šli přes mrtvoly. Všechny odchody a rozchody jsou příliš složité na to aby se dali tak jednoznačně hodit do jednoho pytle.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 26 [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.