| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kolik zaplatíte za hodinu bez milovaného dítěte?

 Příspěvky 110 z 19 [Dalších 9 >>]
Katka
  • 
21.11.2007 14:03:10
Ahojky,
sice uplynulo už dost let od tvého příspěvku ale dnes nikdo nehlídá děti pro charitu.Přiznávám, ž ei já, ač mám děti ráda nejsu pod 85/hod a proč?protože v dnešní době je všechno hrozně drahý a tak se holt ceny zvyšují ale já děti nehlídám rpo peníze ale pro radost...
  • 
18.4.2007 8:09:31
Ahoj Zuzko,
čekám holčičku v srpnu 2007. Sama nevím,jak dlouho budu doma, ale službu au-pair bych asi fin.nezvládla.Jsem starší matka 40let a 2děti již mám. Proto vím,co mě čeká být s mrnětem doma a babičky se moc nepřetrhnou.Jsem z HK, ráda bych Tě pozvala na kávu a seznámila a domluvila se na jednorázových pomocech ,např.lékař,nemoc-myslím mé nemoci popř.i nějaká zábava.Zkus o tom přemýšlet.Hezký den Lea
  • 
29.10.2006 10:52:30
Milé maminky (příp. tatínkové :) a "hlídačky" (tety :),

přečetla jsem si všechny příspěvky a možná pro vás mám pomoc - týká se to těch, kteří mají odvahu (nebo prostě chuť?) někoho hledat (nabízet hlídání) sami bez agentur.

Existuje server www.paninahlidani.cz který je celostátní, jedná se o hlídání nejen dětí, příp. různého věku, navíc za různé ceny, sami si vybíráte. Záleží jen na Vašem úsudku.

Nemám k provozovatelům serveru žádný vztah, takže jediný důvod, proč Vám jej tady doporučuju, je moje dobrá zkušenost s ním.
Před třemi lety jsem na něj náhodou narazila, v Ostravě moc poptávka po hlídání nebyla, ale letos se mi ozvala rodina, které jsem nakonec půl roku hlídala dvouapůlletého chlapečka několikrát týdně během dne, když byla maminka v práci. Všichni jsme byli moc spokojení a jsme stále v kontaktu, i když teď už studuju v Praze a malý začal chodit do školky.

Takže kdybyste někdo potřebovali pohlídat děti od dvou let (s miminky bohužel nemám zkušenosti, takže si ani netroufnu) v Praze, spíš večer a víkendy, ale po domluvě i během dne, dejte mi vědět. Mám děti moc ráda (byla jsem 2 roky jako aupair v Anglii a letos 2 měsíce v Německu), rodiče se mi občas smějí, že mi tikají biologické hodiny už od 18 :) Ale já si prostě myslím, že dětský úsměv si nekoupíte... (mimochodem hraní beru jako samozřejmost :)
  • 
20.3.2006 14:52:11
Nymburk - Také hledám paní na občasné hlídání. Zajímalo by mne, zda je v okolí taková agentura, nebo zda by se ve městě našla hodná, milá, podnikavá a nevytížená babička, která by se chtěla potěšit přítomností malé holčičky a ještě si něco málo přivydělat k důchodu. Poraďte, prosím.
  • 
3.3.2006 16:19:47
Je mi 21 let. Mám SŠ vzdělání s maturitou.. Nekuřačka a abstinentka. Řidičák nemám.

Pohlídám vaše děti. Jsem momentálně nezaměstnaná a po pravdě - byla jsem 4 měsíce v Anglii jako au pair. Nyní se ještě do UK vrátit nemůžu, ale ráda bych našla podobnou práci tady v čr. Pokud by někdo potřeboval dlouhodobější pomoc s dětmi a vzal by mě jako "au pair" do pozice
live-in (tzn. že bych bydlela s rodinou, mohu se postarat o děti, starší osoby, zvířata nebo domácnost i kdekoli jinde v čr.

Jsem zodpovědná, trpělivá a pracovitá, s dětmi i lidmi všeobecně vycházím dobře.

Odborné znalosti a zkušenosti nemám, ale ty ze života ano a mezi mé zájmy a koníčky patří například o astrologie a psychologie. Dále hudba, čtení, psaní, sport, příroda a zvířata a smysl pro humor.
Monika
  • 
11.1.2006 22:10:24
Sice už uplynulo pár let od původního příspěvku, ale problém s hlídáním dětí zůstává stále stejný. moc prosím, pokud máte někdo osobní DOBROU zkušenost s hlídáním na Kladně, ozvěte se. Mám dceru 16 měsíců a jsem bez dobrých víl i babiček. Děkuju Monika
  • 
13.5.2005 15:51:43
Ahoj Katko,
řekla bych,že ty slečny si možná vydělají stejnou částku jako ty a zbytek peněz připadne agentuře. Kdysi jsem hledala hlídání pro svého nadřízeného a byla v kontaktu jak s agenturami,tak se dívkami,takže vím,že skoro 50% ceny zůstává v agentuře. Renča
  • 
22.4.2004 10:05:22
Ahoj Katko,taky jsem chtěla hlídat děti,ale manželovi se to nelíbilo,tak z toho nic není.Ale jestli chceš živnosťák,tak nemusíš mít speciální školu.U nás na živ. my řekli,že když chceš hlídat děti jen občas a nevychovávat je(jako třeba v mat.školce),tak si zařídíš jen žvnost.list jen na hlídání dětí.Číslo paragrafu si nepamatuji,ale je to ten samý jako na úklid.Aspoň myslím.Tam ti poradí.Ještě budeš potřebovat výpis z rejstříku trestu a potvrzení z fin.úřadu,že nedlužíš.
13.4.2004 15:04:48
Pro Katku z Brna:
Ahoj Katko, posílám ti odkaz na jedno brněnské mateřské centrum. http://www.klokanek.zde.cz/
Párkrát jsem tam byla a pokud v Brně nikoho neznáš, určitě ti to pomůže. Plavání je dobré ve Filii na Lesné. http://www.filia.cz/main.html
Další cvičení, ale to je až od jednoho roku, je ve Větrníku na Nerudové nebo v Salesiánském středisku v Žabovřeskách.
Na výběr toho je dost, záleží na tom, kde bydlíš a kam se ti chce jezdit.
Kámoška bydlí v Líšni a má tam taky cvičení.
Třeba jsem ti trochu pomohla.

Ahoj
  • 
11.5.2001 12:46:01
Ahoj Katko,
jestli se muzu vmisit do vaseho rozhovoru, tak bych se te taky rada na neco zeptala....
Ja mam vystudovanou potrebnou skolu, o ktere ses zminovala a obcas jsem vypomahala maminkam s hlidanim deti a delala v dobrovolnem socialnepreventivnim programu. Je mi 22 a ted pracuji jako asistentka v PCfirme. Je jasne, ze toho casu moc nemam a bydlim ted kousek od Prahy, ale hrozne mi chybi pritomnost deticek, je to mym pranim pracovat s detma a mym potesenim, ale popravde jsem zjistila, ze kdybych pracovala v druzine, jak jsem chtela, tak bych se neuzivila a to me moc mrzi, protoze v mem pripade rozhoduji i finance :-(je to smutne, ze pro oblast skolstvi je tak malo penez a neni ji venovana pozornost a například obchodnici, manageri atd. maji vystarano. Kato, cetla jsem tvuj navrh pro Kamcu, ze bys ji neco sehnala, mohla bych te timto taky o to pozadat, mohla bych az vecer, tak od 17.30 nebo o vikendech atd. Mozna bych uvazovala i o tom zivnostaku a venovat se jen a jen detickam. Sla bys do toho se mnou, kdybych si zaridila ten zivnostak?.... ahojky Renata
 Příspěvky 110 z 19 [Dalších 9 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.