| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Chtít rodit doma? To se v Česku neodpouští!

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 82 [Dalších 52 >>]
.kili.
4.12.2016 8:07:13
" např. výkřiky, že v případě komplikovaného domácího porodu si má matka sama zaplatit zásah záchranné služby, že domácí porody by měli být zakázané apod."

madame, já nemám PC vybaveno tak, že bych psaný projev mohl vnímat i akusticky. Tak jak tak, ani v písemném vyjádření toho, co Vy popisujete jako výkřiky, nenacházím hysterii. Je to prostý náhled těch, kteří to uvádějí v diskusi a na tento sdělený náhled Vy reagujete klamavou logikou, klamavým argumentem.
.kili.
4.12.2016 8:00:01
- "vyjadřuji se k předmětu diskuze .. a vy jste jako první zareagoval na mě, na já na vás"

Reakce na někoho je buď reakcí na to, co napsal o předmětné věci (a to je OK), nebo na jeho osobu, jak činíte Vy (např. "je mi Vás líto" etc.) vůči mně (a to je argumentatio ad hominem, klamavý argument, v seriosní diskusi či polemice nepřípustný).

- "opravdu?"

skutečně
Lexi.
4.12.2016 0:47:12
"Jde o klamavou argumentaci, ze které máte vskutku nevímco"
- klamavá argumentace to není, a co vy máte z toho, co zde předvádíte?
Lexi.
4.12.2016 0:45:02
"hysterii jsem nezaznamenal, co Vy máte za hysterii to netuším "
- např. výkřiky, že v případě komplikovaného domácího porodu si má matka sama zaplatit zásah záchranné služby, že domácí porody by měli být zakázané apod.
Lexi.
4.12.2016 0:42:22
" takže nějakou představu o předmětu diskuse máte, ale namísto abyste se vyjadřovala k němu, cílíte své příspěvky k mé osobě."
- nikoliv vážený pane, vyjadřuji se k předmětu diskuze, svými příspěvky reaguji na více diskutujících a vy jste jako první zareagoval na mě, na já na vás

"Říká se tomu klamavý argument ad hominem."
- opravdu?
.kili.
3.12.2016 17:42:01
-"předmět diskuze je - proč je v zahraničí domácí porod něco naprosto normálního a v Čechách důvod k hysterii mezi jejich odpůrci"

No vida, takže nějakou představu o předmětu diskuse máte, ale namísto abyste se vyjadřovala k němu, cílíte své příspěvky k mé osobě. Říká se tomu klamavý argument ad hominem.
.kili.
3.12.2016 17:20:19
- "to je smutné, že s tím nic nenaděláte "

já to za smutné nemám


- "je mi vás skoro až líto. "

to ale není třeba


- "Jen je mi divné, proč tak často diskutujete právě zde,...."

Ani Vám nevím proč mi to sdělujete, já Vám s tím nijak nepomohu.
.kili.
3.12.2016 17:15:33
- "předmět diskuze je - proč je v zahraničí domácí porod něco naprosto normálního a v Čechách důvod k hysterii mezi jejich odpůrci"

hysterii jsem nezaznamenal, co Vy máte za hysterii to netuším


- "Jde o klamavou argumentaci, ke které máte skutku nevímco. "
tu větu jsem si přečetla několikrát, přesto jsem nepochopila obsah jejího sdělení."

Nezobrazilo se jedno písmenku a věta ztratila zřetelný smysl. Správné znění měl být "
"Jde o klamavou argumentaci, ze které máte vskutku nevímco. "


- "Je to s vámi marné."

Inu co už. Nic s tím nenadělám.
Lexi.
3.12.2016 17:08:45
"je to možné, nic s tím nenadělám, je to jejich věc "
- to je smutné, že s tím nic nenaděláte, je mi vás skoro až líto. Jen je mi divné, proč tak často diskutujete právě zde, kde vašim (asi) filozofickým úvahám leckdos nerozumí, že si raději nenajdete nějaké lepší fórum, se vzdělanějšími účastníky.
Lexi.
3.12.2016 17:04:05
"v polemice soustředíte na diskutujícího a ne na předmět diskuse"
- předmět diskuze je - proč je v zahraničí domácí porod něco naprosto normálního a v Čechách důvod k hysterii mezi jejich odpůrci

"Jde o klamavou argumentaci, ke které máte skutku nevímco. "
- tu větu jsem si přečetla několikrát, přesto jsem nepochopila obsah jejího sdělení. Je to s vámi marné.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 82 [Dalších 52 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.