| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Promoce - hezká tradice, nebo trapná šaškárna?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 50 [Dalších 30 >>]
alza
  • 
22.9.2016 20:00:18
No tak to asi ne nordico. Klidně se podívej na jejich IP adresy, opravdu nejsou stejný, takže to těžko může být jedna a ta samá osoba ~;) Nechci se tě dotknout, ale i mě připadáš opravdu tak trochu paranoidní, pozoruju to už často. Neber to jako nějakou urážku, prostě mi to tak přijde.
22.9.2016 9:31:31
Nějak se nám tady ta Lea reinkarnuje do Vás dvou.Chodím sem už dlouho, ale - kromě Ley a jejích klonů - mne fakt nezajímá, kdo má jaký nick a čí propfil je fakový.- To víš, psychopati vybočují, takže si každý všimne.
Anynicz
  • 
22.9.2016 8:07:01
Vždyť to děláš už se svojí příští větě ~e~ . Nordico, vážně, nechtěla by sis už dát konečně pohov? Seš tady všem akorát pro smích.
jentakj
21.9.2016 23:35:11
Nordico - já jsem opravdu nechápala, proč se toho zúčastňovat. Všechno už jelo, pracovala - škola už byla minulost.
ale chápu, že každý to má jinak.
21.9.2016 23:30:01
Holka, já chápu, že psychopati to mají v životě těžké, ale prosím, prosím, můžeš mi napsat KONKRÉTNĚ jedno jméno, kdy jsem někoho napadala, že má fakový nick. Ty jsi fakt jak z jiné galaxie a jen se tady nenávistně ukájíš. Opravdu Lea jak vyšitá.
Emana
  • 
21.9.2016 22:13:59
Jaká Lea? Co to meleš? Neměla by sis radši hodit mokrej hadr na hlavu? A pro tvoji informaci, o chorobomyslných výplodech bych na tvém místě radši pomečela, moc dobře si pamatuju tvůj nick, jsi ta co tady uráží na napadá všechny lidi co mají na něco jinej názor a hlavně aktivně vyhledává všechny nově příchozí nicky, které tady nemají registraci aby je pak začala obviňovat z toho, že jsou to faky, a mimoto jsi taky mimořádně arogantní a nenávistný člověk. Takže prosím ještě jednou a slušně. Už na mě laskavě nereaguj a nedělej ze sebe ještě větší blbku než jsi!
21.9.2016 21:20:03
Inu, vychovat člověka, aby vystudoval či jinak se rozumně uplatnil (byl poctivý, snaživý, cílevědomý ... . a není podstatné, jestli je vysokoškolák promovaný v Karolinu či dobrý kuchař, kominík či recepční v hotelu), to je proces, který začal narozením a pokračoval vší tou péčí a podporováním a stimulací a hlavně přijetím, nedusivou rodičovskou láskou. Není toho málo, co dobrý rodič pro dítě udělá.

To fakt není o tom, že rodiče nemají podíl na shánění poznámek od spolužáků a tudíž ani na tom, že jejich dítko vystudovalo.
21.9.2016 19:54:53
Milá zlatá Emano, asi netušíš, co je troll, jen jsi mi potvrdila, že jsi Lea pod jiným nickem, způsob diskuze a chorobomyslné projevy přesně sedí. O tom, zda budu diskutovat nebo ne naštěstí Ty opravdu nerozhoduješ. Možná sis nevšimla, ale diskutují tady z 99% slušní lidé. Ty mezi ně nepatříš.
Emana
  • 
21.9.2016 17:41:58
Nordico, seš známý troll, moc dobře si pamatuju tvoje výlevy tady, vůbec se neopovažuj na mě reagovat.
21.9.2016 17:01:34
Tipuji, že Emana je jen převtělením bláznivé Ley pod jiným nickem - podobné argumenty a agresivní vyjadřování. Nejlépe je nereagovat.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 50 [Dalších 30 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.