| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Štvou mě lidi...

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 55 [Dalších 25 >>]
fyi
  • 
9.1.2015 12:56:26
dcera má v očkovacím průkaze hexa, a nic jsme neplatili v roce 2004...ale spíš sem autorce chtěla tím říct, ať se nějaké řeči drben vykašla, a je ráda, že má kluky zdravé
Pole levandulové
9.1.2015 11:06:47
V te dobe se hexa ockovala /mam syna 2005/, ale musel si to clovek platit. 1 davka stala cca 1800 a v ramci bonusu na to nektere pojistovny prispivaly nejakou castkou. Vim to dobre, protoze jsme ji ockovali a rozhodne to tehdy v CR nedelali plosne. To az pozdeji, nekdy mezi 2006 a 2009 to zaclo, protoze dcera je 2009 a uz ji mela zadarmo.
Hanka 75
9.1.2015 6:06:31
jojo souhlasím, taky mi přijde "rozhohněný" :-) až moc
Lubar
9.1.2015 0:04:52
Kluky mám čtyři, a vážně nechápu tohle rozčilování. Je to otravné, ale ne kvůli tomu, že komentují kolik mám synů, ale kvůli tomu, že vůbec mají potřebu něco komentovat. Ve chvíli, kdy jsem se smířila s tím, že pro mnoho lidí je to jediný způsob, jak dokáží navázat kontakt, tak už to,co říkají - ať je to komentář na 4 syny nebo na auto nebo na souseda, fakt neřeším. Komentáře jsou jejich a o nich, mně se vlastně vůbec netýkají :)
Markéta..
8.1.2015 22:10:14
Většině těch lidí je úplně jedno co se ti narodí/narodilo. Pokládají za slušné váš přírůstek nějak okomentovat a to co ti řeknou berou jako konverzační frázi, nenapadne je, že o tom hlouběji přemýšlíš a dotkne se tě to. Zpětně by si asi ani nevybavili co ti to vlastně řekli. Tak to prostě tolik neprožívej, raduj se ze svých dětí a buď v klidu.
Helena, tři děti
  • 
8.1.2015 19:32:59
Nějak jsem nepochopila, co tě na tom může štvát. Já bych na takové dotazy s chutí a úsměvem odpovídala něco v tom smyslu, že máme naplánovaných pět kluků a pak teprve přijde na řadu pět holek. Jak se znám, tak bych se u toho asi dost bavila.
hgfjdmh
8.1.2015 18:56:50
~R^~R^~R^
Jan.
  • 
8.1.2015 17:26:39
Třeba se to po čtvrté povede,klídek.
8.1.2015 17:25:54
Já žiju na vesnici a nikdo moje děti nekomentuje. To není otázka velkoměsta nebo maloměsta. To je tím, jaké lidi přitahuješ.
8.1.2015 16:13:10
Hanko, asi máš pravdu. Co jsem tady na rodině četla, vlastně vždycky o tom psaly maminky samých kluků.
Jen mi ten příspěvek zakladatelky přijde takový zbytečně rozohněný.~d~
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 55 [Dalších 25 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.