tisk-hlavicka

Klíčovou dírkou

Řadit články podle

Co nechce žena nikdy slyšet

Silná Magda | 6 názorů
Co nechce žena  nikdy slyšet

Na chodbě otevřené dveře a už jdeme v ústrety našim známým. Budeme dnešní večer přece slavit dvoje narozeniny!!!

Hygiena především !

Silná Magda | 35 názorů
Hygiena především !

V dobách, kdy jsem měla pocit, že je nutné vyvářet dětem nejen pleny, ale i zadní části těla, jsem zavedla tvrdý hygienický teror i vůči členům rodiny.

Chcete mě?

Silná Magda | 47 názorů
Chcete mě?

Jsem milá, skoro třicetiletá žena s vlastním řidičským cyklem (většinou jedu na třísměnný provoz) a třemi nejvyššími oceněními na poli mateřských citů, která výborně pere, vaří, smaží a fouká bolístky. Chcete mě?

Když muž spravuje…

Silná Magda | 43 názorů

Už jsem si zvykla na fakt, že pokud mého muže poprosím o nápravu škod spáchaných na domácnosti či spotřebičích mou rukou, k nápravě povětšinou dojde v nočních hodinách a kolem desáté hodiny večerní se můj muž s klukovským výrazem v očích plíží pro vrtačku s příklepem, aby mohl splnit mé přání, které zná už nejméně čtrnáct dní.

Když si takhle přísná, budeš dítě ty!

Silná Magda | 42 názorů

Řekla nejstarší naší prostřední a obě si šly hrát, přičemž role mámy a dítěte byly předem jasně vymezené. Musela jsem se smát, když jsem se ocitla v situaci, kdy jsem měla chuť reagovat stejně jako má dcerka….

Klíčovou dírkou - Intimní chvilka s otcem

Silná Magda | 8 názorů

Sama ze svého vlastního dětství si nepamatuji žádnou chvilku, kdy bych měla pocit, že jsme si s otcem tak nějak blíž, a snad právě proto podporuji všechny chvíle, kdy s holčinami jejich tatínek buduje…

Klíčovou dírkou - O vysvědčení rodičů

Silná Magda | 3 názory

Rychle běžela z práce na tramvaj. V ruce čtvero pugétů pro učitelky svých dětí. Dobíhala tramvaj a jedna z květin se nalomila. Pohodila hlavou. To zalomí a půjde to.

Klíčovou dírkou - Rovnoprávnost především!!!!

Silná Magda | 117 názorů
Klíčovou dírkou - Rovnoprávnost především!!!!

Význam slova feminismus je mi sice znám, ale tak mnoho mi neříká, co vlastně bych v běžném životě, s kterým se každý den potýkám, měla chtít (no, tak dobře, o platu by se možná dalo hovořit). Možná je to tím, že se vedle svého muže méněcenná necítím.

Klíčovou dírkou - Umění včas se vzdálit

Silná Magda | 254 názorů

Byla jsem přesvědčena, že dělám nejlépe, když se snažím prožít s dětmi ten nejrannější kus jejich dětství.

Klíčovou dírkou – dámský eidam

Silná Magda | 5 názorů

Je jaro a právě tak, jak se probouzí k životu příroda, probouzí se i mé dcerky. Pominu-li omlácená kolena, která nás opět začala navštěvovat, začaly být i tak velmi činorodé.
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.