| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
 Názory 110 z 8425  [Dalších 8415 >>]
a je to? 72327
28.11.2015 13:36:13
Ahoj jerry...občas nakouknu.

Holky toho letos moc nedostanou. Ne že by nezasoužily, ale rozhodla jsem, že po Novém roku někam na pár dní vypadneme, když bude sníh. Holky si zabobují, postaví sněhuláka, já si dopřeju wellnes a můj...ten je bude hlídat, zatím co mě bude otlapkávat nějaká masérka ;)
Takže co jsem zatím ukořistila: písek, barvy na sklo, knihu, dětský tablet, mikroskop, velká balení nutelly, permanentky na bazén, tašky s motivem Ledové království, barvy na obličej, dětské šminky...

Jak se jinak všechny máte? Nějaké novinky? Jak to jde ve školkách? Malá je víc doma, jak u nich. Dám ji tam na 2-3 dny a pak je doma s rýmou, kašlem nebo průjmem. Práci mám naštěstí jen jako brigádu, takže když potřebuju, zruším směny a nikdo to neřeší.
Starší ve škole zatím v pohodě. Ze začátku byla na zabití (nevím, neznám, zapomněla jsem, ztratila jsem), ale už se to lepší. Pomalu ~;)
mochito 37531
10.11.2015 20:28:29
Jste tu někdo?
Co plánujete od Ježíška? Já zas nemám inspiraci...
mochito 37531
30.10.2015 21:41:05
Ahoj holky!
Lassie, držím palce, máte to teda těžký, zas operace. Tak ať to dopadne jak má!~;((
A je fajn, že Majda zvládá školku.

Albar, já dělám rovnou dvanáctky a je to celkem mazec, minulý týden jsen jich měla 6, ale zatím mě to baví a nějak víc naplňuje než dřív. Už jsem potřebovala mezi lidi. A malou si víc užívám.
Bez mojí mámy bychom to ale nezvládli.

Simi už zvládá školu lépe, hrozně se snaží, obléká se třeba sama po spinkání. Má často tepláčky kapsama vepředu a ponožky patama nahoru, ale je pyšná, že to umí.
Už ani při loučení nepláče, jen si prosadila, že mi nebude mávat z okna...
Furt si něco zpívá, ale s dětma si zatím myslím moc nehraje. A děsně, ale děsně jí!

Lassiesevrací 134328
25.10.2015 11:35:24
Albar, tvůj příspěvek je hned za mým :-)
Tak jak jsem psala, M. čeká ta operace. Jsem z toho nějak rozhozená, když myslim na to, co ho čeká. Výsledek nejistý. Tak ale když jsme se dali do boje, musíme to dotáhnout.
Albar 93722
25.10.2015 7:33:19
Ahoj, všechny moc zdravím ~x~
Jak se všichni máte? Já jsem už nastoupila do práce, H. se nakonec dostala na odvolání do školky a líbí se jí tam. Má skříňku po K., tak je spokojená ~:-D Ale myslím, že hodně udělalo to, že to tam zná, zná prostředí, pár dětí i učitelky. Je vidět, že je to pro ni zápřah, ale zvládá to moc dobře, jen doma se na mě odpoledne nalepí a do večera se tulí ~s~ Ted´ jsem s ní byla dva týdny doma, měla antibiotika a píchlý ucho.

Kačka ve škole taky dobrý, líbí se jí tam, mají úžasnou učitelku ~R^ Jen odpoledne trochu bojujeme s úlohama, je unavená a nechce se jí, doufám, že se to časem trochu podá. A taky se chodí pořád tulit.

Zatím dělám jen na ráno, doma jsme před čtvrtou, ale padám na hubu. Chtěla jsem zkrácený úvazek, ale nic jsem nenašla. Je mi to líto kvůli holkám, že musí být tak dlouho pryč z domu, ale vypadá, že to snáší líp než já, no uvidím časem, ted´ je brzo to hodnotit.

A je to, co ta práce? A co škola a úlohy :-)
Lassie, jak vy bojujete, dlouho jsem tu nebyla, ani nic nečetla, tak doufám, že je na tom M. zase trochu líp ~x~ A co M. a K.?
Jerry, jak to zvládáš ty? A co S. ve školce?
Tussi, na tebe si vzpomenu pokaždé, když vidím ovečky na protějším kopci. Jak se máte?

Dám do alba fotku z narozenin, kdybyste se chtěli podívat, jak ty naše princezny už vyrostly.
Lassiesevrací 134328
13.10.2015 13:58:09
Zdravím,
u nás školka v pohodě, jen prvních pár dnů slzičky. Zvládli jsme to úplatkama (Kinder vajíčka). Po pár dnech dobrý i bez úplatků.
O víkendu Majdě nastřelovali ouška, byla moc statečná a strašně si na tom zakládá. Říká mi "sem krásná, ale ty máš hezký prsa". ~t~

Když jsme u těch hlášek, tak Matěj nedávno prohlásil, že jednou děti rozhodně chce, ale ne teď, protože ne to "ještě není připravenej" ~s~. Kde to vzal, nevím.

Jinak u nás dobrý. Matěje čeká plánovaná operace (začátkem listopadu), jsem z toho nervózní (už rok, protože vždycky, když na ní mělo dojít, něco se zvrtlo), tak držte palce.

A je to - jak dopadl ten pohovor?
mochito 37531
6.9.2015 11:26:17
Tak to máš fajn samostatnou holku. Teda obě~;) Naše mladá, zdá se, pochopila, že ve školce nebude nikdo tak skákat kolem ní jako maminka...
Tak hodně štěstí, ať práci dostaneš!
a je to? 72327
4.9.2015 18:58:27
Ahoj,
u nás klid. Teda ve školce.
Ráno vodím starší do družiny, dám ji pusu a ona jde. A mladší začne vždycky brečet, že chce za A., pořád ji volá, trucuje. V autobusu se trochu zklidní a pak se do školky docela těší. Včera se "převlíkla" a letěla do třídy, ani se se mnou nerozloučila. Ale nedává ranní vstávání ~:-D Ranní ptáče po vzoru starší sestry z ní asi nikdy nebude.
Vyzvedávám po obědě, ještě týden asi budu a pak se uvidí.

Starší v 1. tříde asi zatím dobrý. Je pátek, neví, co má za úkol a v žákovské má razítko smajlíka. Ale neví za co ~t~

Já si domlouvám zkrácený úvazek v jednom obchodě s čaji, v pondělí si jdu pro verdikt a když to neklapne, tak zkusím štěstí jinde.
mochito 37531
1.9.2015 20:37:41
Ahoj, tak jak se máte? Jak děti zvládly školku?
U nás tak napůl, těšila se, ráno mi zamávala, ale pak prý brečela. Kolem poledne prý hodně, když jsem přišla po o.,tak byla v klidu, ale hned běžela a brečela, že chce domů. A že už tam nepůjde...
Ale jedla, umí nějakou básničku, ví jak se jmenuje učitelka a nějaká holčička~8~
tak to tu probíráme nahoru dolů, chválím a podporuju, snad to dá, já už jsem přesvědčená, že potřebuje kolektiv. A hlaně za 14 dní jdu makat...
Tussi + 3 50048
12.6.2015 22:48:37
Ahoj holky po delší době (můj drahý mobil začal stávkovat už i s internetem, dědek jeden utopený)

Mkaty gratuluju!

Jerry - ten můj je taky salámista, mě už se zvedá tlak jen z toho, jak on je klidný ~:-D . Naštěstí máte ještě dost času se připravit, bude to dobrý. A je skvělé, že se Simča dostala na další metu ~;)

A hlásím, že Denda jde v září do školky.

A počet kuřat/krůťat už nevím. Si to musím začít psát. A ty mrňavě příšery ~;) kroužkovat. Mám je ve 4 odděleních, přesunuju je podle toho, jak dorůstají stávající a líhnou se další.. tamhle odeberu 7, pridám 10, tuhle odeberu 10, pridám 5... No asi něco kolem 50 jich bude.
 Názory 110 z 8425  [Dalších 8415 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.