| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

5.5.2008 5:22:05 Lída+2

Pondělí

Dobré ráno všem. Tak jsem se docela flákala..včera měl Dan celý den 37,5 a bolela ho hlava…čekám jak mu bude dneska…nic jiného mu není…2x jsme byli v rudníku…a v pátek uklízet v bytě po tchýni…konečně….vyhodili jsme půl popelnice,ale jen chvilku…plán byl na půl dne… a výsledek byl 2hodiny…manžel byl v práci č. 2 skoro celý den…
Jinak v optice to změřit pro tuhle chvíli stačí…za posledních 14dní nachytal spostu blbejch známek z opisů z tabule…proto jsem na tom vyšetření…když se vám jedničkář změní v dvojkaře…je to divný…máme nesmyslný termín na červenec…jak víc to postrčit nevím….stejně tady aspoň nečetl písmenka z 30let ošoupané desky co blbě svítí,ale promítali mu to z PC na zeď. Navíc jsem ho nechala změřit v otice kam ho pošle rozkapaného DR co k ní půjde..takže bude mít papírek z toho přístroje kde se kouká na balonek i z minulého úterý….vyšetření v otice trvalo 25minut. Takhle dlouho se mu určitě Dr věnovat nebude…
A stejně ten stroj na přesný změření očí nemá…takže jsem si to prostě postrčila….ani mě nenapadlo mě nejít sním k očnímu. Otik mi doporučil přeměřit oči v srpnu. Takže v červenci k oční a v srpnu do otiky na přeměření….ještě jednou..takže rozhodně nemíním nic zanedbat. Jestli to tak vyznělo rozhodně mě to mrzí..

NYko napiš co sousedi. Taky mě zajímá co Vám tam provádí….ach jo to je asi všude děs…:(
Takže mandlička..hele pokud by to mělo pomoci tak bylo po trápení pro všechny termín docela rychle super.:-)
Naty má ne kole problém s koordinací a dělat víc jak dvě věci najednou. To se podddá jakmile bude jezdit denně.:-)Danovi to ani tak moc nedělalo,ale u Luka taky a strašně dlouho a jedno léto to už bylo dobrý a další jaro jak se vyndalo kolo tak to bylo zase..jako by to nikdy neuměl…rozjíždění, nasedání…ty řiditka:(
NYko my máme gril v Rudníku ten soudeček a je perfektní. Už jsme si ho koupili i k dědivi,ale ty potřebuješ asi něco lepšího….bych šla koupila lávový kámen a nechala ho dodělat na gril. MY to tady teDˇzase budem v práci dělat denně….navíc z něj jsou super bramboráky.:-)


Radko tak dodatečně všechno nejlepší k narozkám….:-)
V práci je mi jasný jak to máš…práce jak nad hlavu a tápeš…v něčem…to se poddá uvidíš.:-) Koukám, že se po odpoledních nenudíš..:(Snad se Ti to brzy ustálí na nějaký normální režim.:-)
Koukám, že jsi pracovala 2.5. my měli nařízenou dovču…. Tak jste si ten den bez dětiček užili i s tou večeří?


Dooly co dusno? Odeznělo aspoň malinko?

Ájo super, že jste si ty Jeseníky užili.:-)Pak napiš co besídka.:-)A ten výtěr je fakt divný…,ale asi by volali a měla by jsi tam hygienu hned druhý den, kdyby tam něco bylo…kamarádčině dcerce našli nějakej sajrajt z ciziny ač nikde ½ roku nebyla a měli doma hygienu a holku by bejvali zavřeli do nemocnice,ale měli doma dvě Wc tak jim ji nechali doma…to by se ale s rotavirama nedělo…jen to myslím, že by prostě byli rychlý….:-)


Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
1. máj.... Radka a 2 bráškové 1.5.2008 13:44
*Re: 1. máj.... Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 4.5.2008 19:21
**Víkend končí Ája, Maty 5/04 4.5.2008 20:41
***Pondělí Lída+2 5.5.2008 5:22
****Re: Pondělí Dooly. 5.5.2008 9:4
*****Pondělí Ája, Maty 5/04 5.5.2008 20:28
*****Re: Pondělí Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 5.5.2008 20:48
******úterý Lída+2 6.5.2008 6:1
*******Re: úterý Dooly. 6.5.2008 9:14
********Re: úterý Dooly. 6.5.2008 12:1
*********Re: úterý Dooly. 6.5.2008 12:2
**********Re: úterý Lída+2 6.5.2008 13:15
********Re: úterý Lída+2 6.5.2008 13:19
*********Re: úterý Lída+2 6.5.2008 13:20
**********středa Lída+2 7.5.2008 5:19
***********Re: středa Lída+2 7.5.2008 15:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.