| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Holka nebo kluk - babské rady

2.5.2008 20:29:24 Lea

Re: mam holku a kluka

Jo Januzzko, máme dva kluky. Já jsem z kluků i z holek, tak jako moje máma a můj táta má ještě segru a děti má mě a dva kluky. Takže u nás v rodině jsou obě pohlaví. U manžela je to trochu jinak. Jeho táta ze dvou kluků a máma ze 4 holek a manžel je nechtěný kluk ze tří kluků. Tak asi proto víc i on toužil u druhého našeho mimi a touží i teď po holčičce. Příští týden jdeme na další genetiku na ultrazvuk tak jsme napjatí co nám řeknou, (snad se ta holčička povedla na třetí pokus :-) , nějaké indicie se nám tak jeví) a pokud ne budeme šťastni i za zdravého chlapečka.


Několik poznatků, co se týká mých těhotenství u kluků, mám teď skoro třetinové bříško než u kluků a nepřibrala jsem ještě ani kilo, poněvadž mám od začátku nechutenství a je mi mnohdy špatně po jídle. Na začátku těhu jsem nebyla schopná mnohdy sníst víc než polívku na oběd. U kluků se mě ptali v 6 měsíci kdy jdu rodit a nevěřili mi, že nečekáme dvojčata, tak jsem měla u obou velká břicha. U prvního jsem přibrala asi 20 kilo a přitom měl 2,60 kg a u druhého asi 15 a měl 3,15kg takže žádní obříci, ale v obou těhu jsem snad snědla co jsem uviděla. U druhého jsem musela držet přísnou dietu kvůli silné těhotenské cukrovce, měla jsem cukr skoro 20 a při dietě, kdy jsem opravdu nesměla a nesnědla nic sladkého se mi dařilo držet cukr pod 10. Obě těhotenství skončila dřív u prvního mi praskla voda v 38 týdnu a porod skončil císařem a druhý byl plánovaný císař v 37 týdnu z rizikového.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
mam holku a kluka januzza+kluk04+holka06+kluk10 30.4.2008 13:5
*Re: mam holku a kluka Lea 2.5.2008 20:29
**Re: mam holku a kluka Ellie,2 kluci 3.5.2008 17:58
***Re: mam holku a kluka Lea 4.5.2008 22:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.