| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky látkové

2.5.2008 18:02:39 Maesta a zlatíčka

Re: pomoc

Paliskap - já jsem teda nečetla, co všeTi tady holky radily, ale já třeba ještě stálë zjišťuju, co nám vyhovuje a nedokážu si představit, že bych měla nakoupeno do předu!Nevyhovuje nám naprosto nic uměleho - žádné PUL.Koupila jsem Haipa-Dajpa plinky(české,dlouhé - nepotřebují vkládačku - teda lepší sají s , gumičky v zadu i na bocích), že i kd. je tam10%uměliny, že OK - po zk.1 a dnes vím, že to není dobrá volba, ale mám3kluky - na noc ještě i nejstarší občas, kd. je nachlazený - jako teď, tak všeci plinkují.Navíc mimčo noívorozeňě hodné kaká - jak které - třeba my te´d střevní virozá - kákáme pořád - to jsou skvělé klas.čč - rychle schnout atd.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
pomoc Paliskap 2.5.2008 17:36
*Re: pomoc *S 2.5.2008 17:39
*Re: pomoc Maesta a zlatíčka 2.5.2008 18:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.