| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2008

2.5.2008 11:32:45 Magdik+Zbyňda9/06+Tánička11/08

Re: Lusy

Ahojky tak dnes jsem jako švestka odpadla já....bolí mě tak šíleně v krku nemůžu vůbec mluvit..no horor...se tu prolívám čajíčky a doufám že to zabere...se v tom budeme plácat do kolečka dokola...jak to tak vidím
Ten NT screening by měl stát něco kolem 1400 ale je možný že to opět má každý jinak....myslím doktora já co dostala žádanku ne genetiku je tam rovnou psáno že to je za poplatek 1400 Kč...tak uvidím co mi řekne v tom 12 týdnu jak tam půjdu a dle toho budeme pokračovat...já jdu na kontrolu taky myslím někdy příští týden...sakra si to ani nepamatuju...teda já jsem ale skleroza...pádím uvařit a ještě kuknu ahojky
je tu krásně a mi zase budeme sedět doma na zadku...ale nechci nic uspěchat a pořádně to doléčit....i když teda udržet ho doma a vysvětlovat mu že ven prostě nemůžeme....je horor
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Lusy Zuzaniela 2.5.2008 10:26
*Re: Lusy kao,Denisa97,Adélka06,Kubík08 2.5.2008 10:28
**Re: Lusy Magdik+Zbyňda9/06+Tánička11/08 2.5.2008 11:32
*dobré ráno Mafik 2.5.2008 13:1

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.