| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2008

2.5.2008 10:25:56 Barculda, A 10/08 a Z 11/10

Ahojdá

Zdravím dámy, i já se vám po jednodenní odmlce hlásím. Jsem zase v práci :o( Venku je tak krásné sluníčko a já tu tvrdnu a budu až do 17.00 ! Lidi docela choděj, nevím proč radši někam naujedou. Já být doma, tak už frčím na výlet. Ty jeansy jsou fakt dos skvostné. Já jsem zakoupila jen dlouhé, ale možná se inspiruji a přidělám na ně taky páseček a knoflík a budu je mět i jako 3/4 :o) Jinak se hlásím k těm co furt nic a teď najednou nabíraj. To bříško už se mi taky rozlejzá. Váhu budu vědět až za 14 dní po kontrole, páč doma žádnou nevlastníme, aby nás to netraumatizovalo :o), ale podle bříška v cm mám už asi taky dost nahoře. Navíc jsem dost ufuněná, když jdu třeba do kopce. To jsem nikdá nemívala :o) Halt ty změny jsou velký. ~g~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Ahojdá Barculda, A 10/08 a Z 11/10 2.5.2008 10:25
*Re: Ahojdá Léňa+Jiřík2/05,Honzík9/08 2.5.2008 10:43
**Re: Ahojdá erikka+Mišáček:-) 2.5.2008 10:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.