| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2005

1.5.2008 21:27:40 MartinaM+Ondra05+Matěj07

Ahoj,

tak jsme byli na pohotovosti, pro jistotu. Nakonec jsem ráda, že jsme jeli, protože už jsem si skoro myslela, že Ondrovi se angína zhoršuje a antibiotika třeba nezabírají. Ale doktorka se mu dívala do krku a prý už ho má v pořádku, takže můžeme snížit dávku antibiotik. A ty teploty - podle ní se mu k té angíně přidala ještě nějaká viróza a na tu antibiotika nezabírají a holt je nutné počkat a "jen" snižovat teplotu.
A to střídání Nurofenu a Panadolu po třech hodinách mi odkývala.

Ale i kdyby mi řekla, že střídat po čtyřech hodinách, tak ji prostě neposlechnu... Jemu ta teplota vyskakovala tak strašně rychle po sobě, že bych ho prostě dýl trápit nenechala. Už se na to nemůžu dívat - když mu medicína zabere, tak je úplně v pohodě, ale jakmile efekt přejde, tak je úplně hotový, což je opravdu tak po těch třech hodinách.
Mimochodem, dala jsem mu po probuzení Panadol, měl 40 horečku, a ještě hodinu a půl poté jsme mu naměřili 39,8. To byla ta poslední kapka, proč jsem ho sbalila a odvezla na pohotovost. A teprve cestou se mu ulevilo. Ale sotva jsme dojeli domů, tak už měl zase horké čelo - a to bylo přesně tři hodiny poté, co medicínu dostal.

Fakt se modlím, aby už to přešlo - a hlavně - jestli je to zas jakási další viróza, aby ji zpětně nechytil zase Matýsek. To už by mi fakt hráblo.
Jinak oba hoši antibiotika odnesli průjmem. Matýsek má z toho opruzený zadek a Ondra kadí dost řídce. Podle doktorky je to zcela obvyklá reakce.

No fakt už si říkám, že už jsme si to vyžrali dostatečně a už by stačilo.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Ahoj, MartinaM+Ondra05+Matěj07 1.5.2008 21:27
*Re: Ahoj, Walerie 1.5.2008 22:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.