| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2008

1.5.2008 19:08:55 Hanule + 2

zdravím

Ahoj maminy, tak u nás si zase moje mám nikdy neodpustí příležitost ke štiplavé poznámce že po narození druhého dítěte mi začnou galeje a očistec a hrůza atd.že poznám co je to být stále nemocná s 2mi dětmi, že se nikam nedostanu a ten malý věkový rozdíl....trochu mě to mrzí, místo toho aby mě nějak i jen slovně podpořila.. já vím že mi bude určitě pomáhat, to zase jo.
Je mi líto útrap co musíte podstupovat a doufám že budete brzo v pořádku a bolesti bříška jsou jen důkazem rostoucího mimča.
Mě zase trápí záležitost, o které jsem se již zmiňovala ( Verísek mi odpovídal ) a která doufám nebude mít vliv na mentální vývoj mimča a to je že mi zjistili chronický zánět štítné žlázy, autoimunitní onemocnění. Hlavu bych si s tím vůbec nedělala, jen kdybych nebyla těhu a byla léčená. Ale takhle...Tak snad to dopadne;)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
zdravím Hanule + 2 1.5.2008 19:8
*Re: zdravím Kaplanka+kluci 07/05+11/08 1.5.2008 20:8
**Re: zdravím Jája a spol. 1.5.2008 20:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.