| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Plzeň

1.5.2008 18:06:22 Anakonda +1+35 tt

ahojda

Petroluku..to mě mrzí s příbuznými:-(Rv Stáří holt není nic veselého:-( Mám starší tchánovce...skoro 70 let...se už te´dka celkem děsím nemocí.
Před min. rok tu ležela na Lochotíně tchýňulka na JIPu...po operaci šť. žlázy jí ochrnuly hlasivky nebo co a nemohla dýchat. Ležela na kyslíku..bylo to hrozný. Já jen doufám, že se ničeho v brzké době nedočkám:-(

Mravenečku, to bude dobrý ..fakt!!! Já si nejen po 1 jízdě připadala jako magor:-) Taky jsem jezdila na Bor. polích, ale do města jsem jela až na podruhý:-)
Testy jsem měla nejlepší a jízdy jsem taky zvládla....i když s odřenýma ušima. Nešlo mi zaparkovat couváním podélně. Zkoušela jsem si to jen asi 2x, tak holt bodejť:-)!

Včera se čarodějnice povedly. Byly jsme s Terkou v tom Bor. parku a i buřta( od Oggi) jsme si opekly.
Potkaly jsme tam Jáju a Janu:-)R^R^

Dneska jsem byli celá rodina na Kozlu. Počasí se celkem vyvedlom a Terka se vylítalaR^R^R^R^
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
ahojda Anakonda +1+35 tt 1.5.2008 18:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.