| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2006

30.4.2008 15:47:24 Martina_K a Ondrášek

Pozdrav z Lausanne

Ahoj holky,
po hodně dlouhé době jsem se podívala na diskusi březňátek, a ona tu už není. Ani na fotky dětí už se nemůžu podívat... už je asi fakt moc dlouho, co jsem tu nebyla, moc se kaju... Mohla bych taky poprosit o povolení přístupu (nick mám Martina+Ondra04/06)? Pokud by Vám to nevadilo, ráda bych se zase zapojila... Ten čas hrozně letí... Nemáte někdy pocit,že teprve nedávno jste rodily a najednou tu běhají dvouleté děti? Mimochodem, moc blahopřejeme všem dětem k narozeninám, a maminkám a těhulkám ke všem novým miminkům. Ondra byl před rokem na operaci s bříškem a měsíc poté jsme odjeli z ČR, nejdřív na pár měsíců do Madridu a teď jsme v Lausanne, manžel tu pracuje. Máme se fajn, jen mám poslední rok pocit, že neustále zápasíme s jazykovými bariérami. Nejdřív španělština a teď pro změnu francouzština. Za měsíc nebo za dva se zase vracíme. Konají se stále pražské srazíky?
Přejeme krásné jaro a hodné děti, Martina a Ondra
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pozdrav z Lausanne Martina_K a Ondrášek 30.4.2008 15:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.