| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kolín

30.4.2008 15:04:50 Markéta&Tadeášek

ahoj

Ahoj holky,

tak my dneska jdeme na burtiky, hlavne kvuli Tádovi, jak vidi ohen, tak je hrozne stastny a krici hoříííííí :-D, zrovna tak miluje vodu, tak ze by jsme doma meli budouciho hasice ?~k~

No doufam, ze to neodskacem, pocasi nic moc, ja chabrus na mocak budu zase nabalena jak pumpa a Tádu taky nabalim.

Pavli, na usi jsem poridila prirodni kapky Audiron a pri kazde ryme kapam do usi, zatim jsme to zvladli, ale uvidis, co Maruška snad se ji to nebude opakovat.

Firstovko a ATB ma Matoušek?

Jinak holky, jak tu pisete o KOJENI, tak je pravda, ze je to vsechno hlavne o tom vydrzet a nevzdat to. Jako tehotna jsem si myslela, ze se proste mimino prisaje, pije a hotovo, vubec jsem netusila, ze je to takova veda. Táda nechtel pit vubec, v nemocnici dal pouze jednou jedenkrat za cely tyden 20ml, jinak samy nuly a doma cely prvni mesic max.40ml, zbytek dostaval po lzickach odstrikany MM, jo byla to hrozna piplacka, i kdyz jsem mela obrovskou podporu rodiny a vsichni me pomahali s ostatnima vecma, tak jsem to taky chtela kolikrat vzdat a vrazit mu flasku, ale me nejvic nastvala takova pipina na sestinedeli, jak me prinesla krabici s UM a s usklebkem rekla, no vy asi kojit uz nebudete, tak vzdycky, kdyz jsem to chtela vzdat, tak jsem si na ni vzpomnela a taky ten Taduv ekzem skoro od narozeni, to jsem si porad rikala musim,musim, no nakonec ten boj byl vitezny, T. byl kojeny 22mes.. Proto me ted trochu mrzi, kdyz vidim, ze to nekdo snadno vzda, kdyz prcek vypije v pohode 90ml, tak Petris zkus podporit kamosku, at jeste vydrzi a flasku nedava, plakat muze mala treba, ze ji boli brisko a ne hlady.
Jinak taky skoda, ze kdyz se Táda narodil jsem neznala Taurinku ;), ale docela dost me pomohla jedna pani v poradne na netu.

Tak preji vsem krasny prvni maj, lasky cas ~j~:-)~s~
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
ahoj Markéta&Tadeášek 30.4.2008 15:4
*Re: ahoj Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 30.4.2008 15:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.