| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

30.4.2008 9:19:12 jalinka

Re: Ahoj holky,

Arabart, to je super, že Naty přijali. A chtěla jsem ti pochválit kalhoty. Líbí se mi a moc se mi líbí i ta kombinace s vrškem, vypadá to zajímavě a šmrncovně. Těším se na fotky obýváku. Já myslím, že bydlení není o módě, ale o tom, aby si to lidi udělali co nejvíc pro vlastní pohodlí a dobrý pocit. Já jsem vždycky chtěla veliký jídelní stůl a když bylo místo, dopřála jsem si to. Zaplatila nám ho tchýně (ale až jsme ho koupili a ona vyhodnotila, že se jí líbí).Náš ušák je snad čtvrtstoletí starý - maminka ho kdysi odkoupila od někoho z cirkusácké rodiny Berousků a dala mi ho jako děcku do pokojíčku. Miluju ho - kam se stěhuju, tam ho tahám s sebou a už byl dvakrát přečalouněný, aby zapadl!! Nábytek máme deset let starou ikeu a koberec kusovku z Globusu. Takže taky žádný hogo fogo, ale je fakt, že ten prostor a světlo z obou stran je superluxus.

Evi, taky přeju krásnou vydařenou dovolenou - však nám pak o ní napíšeš.

Milko, mňam! Chlebíčky a kačena, to taky můžu. Víc než sladký. Vidíš, nakonec se to zvrtlo v super den. To na životě miluju - že nikdy nevíš, co bude a kromě průšvihů se stávají i nečekané prima věci:-))

Kami, dobře, že ses ozvala, moc se těším na vaši návštěvu.

Leni, Jehlo, jak je? Ájo?? A co Petanda???

My jsme večer měli ty známé na večeři, tak jsme se taky najedli, měli jsme krůtí maso v troubě udělané podle "Magi dobré nápady, žampiony, smetana a kuře" a bylo to dobré. Pak jsme buchli dvě láhve moldavského Kagoru (ještě kaloričtější než portské:-//), pokecali jsme, děti se poválely na trampolíně, vyběhaly se psem a byl to příjemný večer. Zítra taky do pondělí odjíždíme na hory, ale ještě budu nakukovat.

Všem přeju hezký den, i když u nás je tedy hnusně.
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Ahoj holky, Arabart 29.4.2008 14:38
*Re: Ahoj holky, Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 29.4.2008 17:19
**Re: Ahoj holky, Dipsina 29.4.2008 17:42
***Re: Ahoj holky, Dipsina 29.4.2008 17:44
****Re: Ahoj holky, Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 29.4.2008 20:9
*****Re: Ahoj holky, jalinka 29.4.2008 22:23
******Re: Ahoj holky, Kamča+Verča 30.4.2008 0:48
*******Re: Ahoj holky, Kamča+Verča 30.4.2008 0:49
*Re: Ahoj holky, Evís+3 ks 30.4.2008 8:39
**Re: Ahoj holky, Evís+3 ks 30.4.2008 8:43
***Re: Ahoj holky, jalinka 30.4.2008 9:19
*Re: Ahoj holky, Claire+Viky04+Jáša09+Vanda11 30.4.2008 9:39
**Re: Ahoj holky, Kamča+Verča 30.4.2008 13:3

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.