| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Plzeň

30.4.2008 9:19:10 JANA + 2 prckové

Zdravím!

Tak jsem Vás dočetla, zase jste toho nakecaly...:-)

Petraluku, ten domeček vypadá fajnově, já osobně bych se moc nerozmýšlela a šla tam, Líně jsou blízko, sice to není nijak krásná vesnice, ale když nebudete u hlavní, tak si myslím, že to bude v pohodě. Jo akorát bych si asi ještě zjistila, jak to tam vypadá s tím letištěm, aby Vám tam pak nelítaly denně třeba tryskáče;((

Kačko, s Lukym Ti asi taky moc neporadím... nicméně moje děti ve školce nekakají, Míša kajdí ráno, než jde do školky a Julka pro změnu odpoledne:-) Třeba ho zkus naučit ať se vykaká doma než půjdete... A jinak si nemyslím, že by to bylo na psychologa, Ty ho znáš nejlíp, tak vidíš, jestli se mimo to chová normálně.

Na čarodějnice dneska nejdem, leda by to bylo i po 18 hodině, to bysme na chvíli šli mrknout. Na Bambiriádu půjdem určitě.
A díky za tip na ty motorky...
Taky přidám jeden, víkend 24.- 25.5. v Dobřanech offroadi, chodíme pravidelně a doporučuji!
A jinak když budete vědět o nějakých akcích tak pište, pište, my se o spoustě věcí dozvíme až když už je po a pak nás mrzí, že jsme nebyli;((

A jdu žehlit, dneska je na to akorát tak počasí...
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Lindo, Anakonda +1+35 tt 30.4.2008 9:0
*Zdravím! JANA + 2 prckové 30.4.2008 9:19

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.