| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

30.4.2008 8:42:58 Arabart

Ahój holky

tak na úvod musím napsat dobrou zprávu:
NATÁLKA BYLA PŘIJATA DO ŠKOLKY!!! Včera nám to přišlo písemně. Tak jsem moc ráda. Už to má teda holka zpečetěný. 12.5. máme informativní schůzku, tak jsem zvědavá. Akorát mi připadá uhozený, že bude nastupovat až v polovině listopadu, až jí budou 3 roky. Podle mě by to měli udělat, aby mohla chodit už od září třeba jen na chvilku každý den. Takhle se tam ty děti už poznají, pokamarádí a ona tam pak bude taková odstrčená. No snad to dobře dopadne.

Jinak fotky bytečků super nápad. Zkusím taky nějak nafotit obývák. Jak ale koukám na Vaše zařízení,tak náš je proti tomu takový hodně zastaralý. Musím ale říct,že já jsem v něm maximálně spokojená.

Kamčo!!! To je dobře, že ses ukázala a že zdravotně jste na tom už lépe. To je moc fajn!!! Tak se drž!!!

Ilčo téda to sis dala včera do nosu. Mňam kachničku bych si taky dala říct :o))) Já včera byla celý večer na zelenině a pak jsem si dala kousíček lovečáku, co manžel donesl :o) Ale fakt jen kousíček na ochutnání.

No já né že bych byla s váhou spokojená, ale to číslo není tak směrodatný, spíš bych chtěla něco taky udělat s těma špekama na břiše. Nohy a zadek - to se dá podle mě zamaskovat třeba sukní, ale to břicho fakt nejde, pokud nechci nosit jen volné věci a to nechci. Takže se pokusím denně tak 10 minut posilovat břicho.

Jinak z včerejšího cvičení mě pěkně bolí ruce. Dost jsme je posilovali a tak nějak dneskv nich nic neudržím :o))
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahój holky Arabart 30.4.2008 8:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.