| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pes equinovarus

29.4.2008 22:35:07 dymelo

Nožky..

Verunko,Verčo,taky vás zdravíme s Emčojem.Už jseme taky s dětskou poslaly žádost na poj,tak čekáme co bude.Jestli to bude takový fofr jak píše Janinka,tak to máme co dělat.
Emčoj už běhá krásně,jezdíme na tříkolce,cvičíme doma i na rehábku,na spaní snowbord,botky ortopedky.Přes všechno nás čekají další operace na obou nožkach,do roka,Chomi řekl,že je to zbytková vada,jedná se o narovnání předprstních kůstek,zatím jen u palečků.A bůh ví jestli je to naposled,přesto makáme a nevzdáváme dopředu nic.

Vladi až skončíte v ordinaci stačí rychle opustit,rychle ven z budovy,mám tu zkuš.A něčím úžasným zabavit,ve vašem věku nejlépe uspat.Ted na sádru dávej přes den nějakou natahovací ponožku,at drát tak netrčí,nebo převaž obvazem.Večer při mytí jsem ponožku sundala,vrátili molitan pod prsty,na noc bez ponožky.
Hojení jsme měli skvělé,jizva velká,ale zahojená,připrav si sypaný řepík,měsíčkovou,nebo řepíkovou mast v sádle/lékárna/a později Excicpial lotio mazací mléko.V den vyndání kovů,stehů jsem s nohou nedělala nic,druhý den ráno uvařila nálev z řepíku,dala do lavůrku na zem,dítě na klín,nožku do lavůrku,polívat hrnkem obvaz až se odlepí,osušit,promazat/nožka bude šupinatá,oloupaná/na prommazanéjsem dala pár dní čistý obvaz,ponožku,pozdějí jen ponožku.Omývat dvakrát denně.Neboj bude to dobrý,zvládnete to.

Nožka byla po sundání oteklá/kovy,stehy/Tak dlahy až po týdnu a boty asi po 10dnech,uvidíš jak to půjde.
ZdRAVÍM Filipesku,snad taky to se synkem úspěšně zvládli.

Omlouvám se,že nemám nic v deníku,jsem počítačový analfabet,ten kus rodiny co se tímhle čímsi živí na mě nemá čas.Neumí si tm dát nic.Snad někdy.Jsem moc ráda za vše nové co se tady dovím,můžu li pomoci,tak ráda.

Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Nožky.. dymelo 29.4.2008 22:35

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.