| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Rakovník

29.4.2008 14:55:02 Jana,Kristýnka a Filípek

Re: Úterý

Ahojky všem,

zdravím po delší odmlce, ale nestíhám. Obíhám všechny možné truhláře a kuchyňské studia n nějaký solidní návrch mé nové kuchyně, protože ta co tu je už mi pomalu padá na hlavu. Už jsem konečně našla to co by se mi líbilo, tak teď se musí udělat všchny věci okolo jako je rozvod elektriky, vody a nové podlahy. No a snad do poloviny června budu vařit v nové kuchyni, už se moooc těším.

Týnka měla minulý týden Strašidelnou besídku a měli to opravdu moc hezké. Smekám kloubouk před u čitelkami jak to s tě mi dětmi zvládli. Potom bylo pohoštění pro rodiče a děti. Týnka je zatím zdravá což jsem ráda, že se ji nemoci teď vyhýbaj.
Já jsem taky celkem v pohodě až na ten stále vysoký tlak. Fazolka už měří 20cm a jsme v 19tt. Triply a scrinig dopadly na hranici a tak jedeme 20.5. do Gennetu na genetický UZT a taky se musí podívat na srdíčko, protože když jsem čekala Týnku, tak do 5,5měsíce měla menší srdíčko než mělo být. Tak se chce Dr. ujistit, že bude vše v pořádku.

O tomto víkendu budeme stavět druhý plot a potom se manžel vrhne na tu kuchyň, aby to bylo co nejdřív.

Vladěnko, gratuluji k novému autu a přeji, aby Vám hodně sloužilo a nevyžadovalo moc dofinancování. Jak dopadly preventivky?

Maři tak to je super, že manžel dorazi dřív. To si ho aspoň všichni užijete. Hlaně, aby vám ho zase neodveleli narychlo. Musí koukat jak se děti rychle mění a co všechno stihli za dobu jeho nepřítomnosti zvládnout.

K čarodejnicím: my nic neplánujem a ani nevím kde se co tady v Rakovníku koná. Týnka má zítra ve školce opékání buřtíků , tak jsem zvědavá jestli se počasí umoudří. Hlavně, aby jim nepršelo.

Bylo by dobré něco naplánovat s dětmi jako jsem četla opékání u boroviček, by bylo fajn. Teď se jenom domluvit, kdy by to bylo nejoptimálnější.

Omlouvám se že nereaguji na všechny vaše příspěvky, ale opravdu nestíhám.

Tak hezký zbytek dne ikdyž za nic nestojí, když je tak deštivo.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Úterý Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 29.4.2008 6:3
*Re: Úterý Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 29.4.2008 6:6
**Re: Úterý gab+tom08/04+lucka10/08 29.4.2008 8:18
***Re: Úterý Jana,Kristýnka a Filípek 29.4.2008 14:55
****Re: Úterý MÁNIČKA 29.4.2008 17:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.