| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky z Třince

29.4.2008 12:58:48 metlenka, Tomášek 06

Ahojky :-)

My sice nestavíme a nejspíš ani nikdy nebudeme (i když nikdy neříkej nikdy) bydlíme v rodiném domku s rodiči od manžela, máme každý svůj byt tak se to celkem dá a navíc tchýně je super takže jsem ráda a taky lepší mít zahrádku než bydlet v paneláku. kdybych ovšem někdy stavěla tak by se mi taky líbil jak vy říkáte "bungalov" ale já bych teda sklep chtěla. Má to svoje výhody. Je kam dát kompoty, brambory, schovat milence, zakopat manžela :-D Člověk má myslet dopředu a na všechno :-D Jinak tůry po horách to já fakt můžu i když nevím jak dneska se svoji fizičkou. Navíc Tomášek je ještě moc malý aby šel sám, na zádech v krosně bych už ho dlouho neunesla, už tak jsem se zádama jako důchodkyně a můj manžel by nezašel víc jak kilometr. Tak si musím počkat až Tomášek kapku povyroste ať můžeme zdolávat kopečky. :-)Tomášek mi spinká tak vařím obídek, docela pozdě, ale měla jsem dopoledne vzácnou návštěvu z daleka. Dělám hovězí na hříbkách. Jíme pořád kuřata (vepřové můj mužík nejí, teda sní, ale nerad) tak občas sáhnu hlouběji do kapsičky a hovězí koupím jako dneska ;) Napapáme se a půjdeme zase ven :-) Není nad to být venku na sluníčku a jak se tam krásně suší prádlo... :-)Prostě paráda :-)Tak holky užívejte sluníčka a mějte dobrou náladu ~k~
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahojky :-) metlenka, Tomášek 06 29.4.2008 12:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.