| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

..............................

Holky,já se po dnešním ránu hlásím ke všem co jsou naštvaní a mají blbou náladua do ničeho se jim nechce a sice proto,že jsem stoupla na váhu a myslela jsem si,že po víkendových výletech bude něco dole a ono naopak nahoře. Hrůza a děs,je to strašné,štve m+ě to a jsem znechucená. Mám teď sice menzes a končí mi zítra, tak doufám,že toho prvního to bude trošku nižší,ta váha,ale nevím nevím. A vím moc dobře čemu to přičíst,tomu pivu,které si teď dopřávám skoro každý den jedno nebo dvě. Ono se to nezdá,ale udělá to hodně,navíc když člověk neomezí jídlo a jí stejně,ne-li víc. Takže holky,doufám,že večtvrtek nebudu muset nahlásit vyšší BMI a váhu,asi bych se zbláznila,člověk se snaží a nic. Ale zas na druhou stranu by mě to nakoplo a začla bych se krotit a začla bych pořádně cvičit a to každý den a ne jen občas. Uvidíme,musím zabrat,léto se blíží a já se nechci schovávat do volných věcí aby náhodou nebylo něco vidět:(
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
.............................. Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 29.4.2008 10:27
*Re: .............................. Taurík 29.4.2008 11:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.