| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

Halóóó

tak se hlásím, že už jsem online a budu Vás tu snad pravidelně otravovat!!
Stručně řečeno: dělám tlustou čáru za předchozími léty, 12. března jsem se s Aničkou a Kubou přestěhovala do (staro)nového 3+1, je to pořád částečně provizorní, ale mám nové jádro, koupelnu + WC, kuchyň, děti mají své pokoje, já zatím spím s Kubou, protože v obýváku mám totální skladiště věcí, které mi můj chválabohu ex vystěhoval.... Příští úterý mě čeká výměna oken, do podzimu se má pak dělat nová střecha, zateplovat atd. atd. Snad už bude jenom líp a splaším i nějakýho šikovnýho chlapa:-))))))))

Jinak co Vám budu povídat, je to straaaaašně náročný, jsem samej dluh, než to poplatím, tak budu v důchodu, jestli se ho vůbec dožiju:-((

Pepík zůstal u tatínka, bylo to jeho rozhodnutí, a víc se k tomu raději nebudu vyjadřovat.... neb skutečnosti minulých měsíců mě utvrdily v tom, jak je internet nebezpečný komunikační prostředek.... aby jste holky časem nezjistily jako já, že žijete s někým, kdo se prohrabuje Vašimi maily, připisuje k nim trapné komentáře a celé to pak přeposílá milence!!!!!, šmíruje Vás na netu a s milenkou pak spolu probírají, jestli to či ono na netu jste psala či ne....... tohleto mi opravdu otevřelo oči co se týče "charakteru" tatínka mých dětí, stejně jako jeho neustálé lhaní o "jen přítelkyni", která se mmch také rozvádí..... jaká to náhoda, že?? No končím, stejně to ten vůl tady vyšmíruje, tak jen ať si to klidně přečte, vytiskne a dá přečíst své milované mamince, která se mi raději vyhýbá.....

Janino, držím palce, chce to opravdu pevné nervy!!! Já jsem tak nějak zůstala na všechno sama, pomoc tatínka začíná a končí občasným vyzvedáváním Kuby ze školky, pokud potřebuji něco jiného chlapského, tak mám smůlu:-( Kuba i Anička to celkem berou v pohodě, s Pepíkem je to horší, určitě by potřeboval psychologa, což bohužel tatínek nikdy nepřipustí.

Naštěstí mám kolem sebe i pár lidí, co pomůžou, práci mám taky, Kuba je zamilovanej:-)))), zítra jdeme na první logopedii, jak to jde, tak honem ven na kolo či brusle.... jo holky, já bruslící maniak bych chtěla nějaké brusličky pro Kubu - nemáte už některá??? Příp. sháním tipy na nějaké levnější nafukovací kolobrndy, kdyžtak prosím dejte vědět.

Moc na Vás myslím, hlavně Sysi - nevíte, jak je?? Srazík už se taky kvapem blíží, mrzí mě to, ale holt nějak nevybývají finance, doufám, že příští - předškolní - vyjde:-))

TAk zatím papa
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Halóóó Petra (Kuba 2.7.,Anička,Pepík) 28.4.2008 23:1
*Re: Halóóó soňa+2 29.4.2008 6:39
*Re: Halóóó Janina+4 29.4.2008 7:36
*Re: Halóóó Janina+4 29.4.2008 11:14
**Re: Halóóó Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 29.4.2008 17:50
**Re: Halóóó Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 29.4.2008 17:50
***Re: Halóóó Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 29.4.2008 17:53
****Re: Halóóó Gaba, Christian a Sebastian 1.5.2008 18:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.