| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

28.4.2008 14:00:02 jalinka

Re: Jalinko

Jo, já to myslela tak, jako Barča. "Top" jsem použila jako vršek, že je to kratší :-)Souhlasím s tím, že kombinace s nějakým bílým odstínem je nejjednodušší. U dvou mini by se dalo kombinovat i s růžovou a u dlouhé s červenou - takový nějaký "tón v tónu", ale je těžké najít takový odstín, aby se barvy netloukly. To už je fakt snadnější ta bílá. Navíc celá v růžovém to je asi pro výrazně mladší ročníky, než jsme my. Ale záleží i na doplňkách, jak říká Barča, něco zajímavého na krku může úplně změnit dojem. Pokud bys k mini měla tmavý šperk plus botky a kabelku, určtitě by to taky šlo. A na horko tílka, třeba i trochu kratší, jestli můžeš, i třeba s nějakým obrázkem, který barevně zapadne. Mně se líbí, že vypadáš podle oblečení a účesu buď jako taková taková ta "intelektuálská" maminka - nevím, jak líp to říct, nebo jako sexy dračice. A taky myslím, že se svou postavou se sebe hadrama můžeš dělat divy R^

Jinak si nechci hrát na žádnou znalkyni, sama más s oblíkáním problémy - trvá mi strašně dlouho rozhodnout se, co na sebe - při oblíkání i kupování. Ale celkově v životě jsem ulítlá na barvy - na hadrách i doma v baráku, některé barvičky a kombinace mi dělají dobře a jiné mě dráždí. Proto jsem možná vystartovala s tím kontrastem - někdy jsou vyzývavě kontrastní barvy užitečné, přitahují pozornost a podtrhují image, ale já jsem spíš pro ten tón v tónu, no. Taková úchylka. Zdá se mi to jemnější a ženštější :-D
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jalinko 8.5Yettynkaa12 28.4.2008 11:46
*Re: Jalinko jalinka 28.4.2008 14:0
**Re: Jalinko jalinka 28.4.2008 14:1
***Re: Jalinko Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 28.4.2008 14:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.