| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

28.4.2008 8:56:08 Arabart

Pěkné pondělní ráno

tedy spíš dopoledne, co? Natálka dneska spala až do osmi a včera do půl 9, tak jsem docela vyspinkaná, jak říká Natálka "do žůžova" :o)) Tak dlouho sice spala tím, že s v noci dost budila - má kašel, takže to jí dost trápí.

Mám od pátku takovou príma náladu - jak svítí sluníčko, tak mě to nabíjí. Doma jsem se pustila do většího úklidu, dneska nás teda čeká žehlení - Natálka je ale zdatná pomocnice. Má svojí žehličku a prádlo mi předžehluje :o)))

Mám taky radost. Včera jsme byly s mamkou v Tescu, chtěla si tam koupit ponorný mixér,tak nejenže docela dobře nakoupila, ale ještě si koupila pěknou blůzu, Natálce kšiltovku :o)a mě překecala ke koupi kalhot - pláťáků. Zatím mi na ně půjčila, protože teď fakt nemám, ale jsem moc ráda. Jsou super. chtěla jsem je vyfotit, ale nějak tam nejsou moc vidět. Jsou i dole shrnovací, že z nich jde udělat 3/4Ťáky :o)

Jo a hlavně - do kabinky jsem si vzala velikosti 44, 42, 40 a stím, že určitě budu kupovat poníženě 42, tak jsem si ji zkusila jako první a byla mi velká, tak jsem si kupovala 40 :o) Né že by to bylo nějaký úžasný, ale potěšilo mě to. Jsou od tý Tescový značky Cherokee a ta má číslování docela realistický, takže jsem odtamtud odcházela s dobrou náladou. Zkusím pak foto ještě jednou a Natálku v kšiltovce. Vypadá jako správný raubíř - ještě bez toho zubu :o)))

Holky, co smutníte. Mončo, Kamčo bude líp. Já jsem od začátku tohohle roku taky měla furt takový splín, hubnutí mě nešlo a nebavilo, což teda trvá, ale chci s tím už fakt něco udělat.

Hezky mě chválíte za cvičení. To jsem taky ráda, že chodím, jenže spálený kalorie pak doháním jídlem - nejvíc sladkým. Jsem teď jak utržená ze řetězu :o(

No nic, jsem se zase rozkecala. Musím poklidit a pak jdems Natálkou do krámku s korálkama. Vyrábím si takovou dekoraci na doma a došli mi korálky. Natálka tam chodí hrozně ráda, protože tam mají v dózičce bonbóny, který jim ujídá :o)))
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pěkné pondělní ráno Arabart 28.4.2008 8:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.