| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

21.9.2000 22:58:11 Iva, Matýsek 6měsíců

Re: Není to málo?

Ahoj Helčo,
musim souhlasit se vsemi, kdo Ti uz napsali, taky si myslim, ze je to OK.
Mela jsem problem trochu horsi, Matysek pribral asi jen 500g za prvni tri mesice. To uz i nase hodna pani doktorka do mne hucela, ze s tim je treba neco delat, stejne jako Ty jsem se prikrmu branila, i kdyz je Mates nase prvni miminko, byla jsem presvedcena, ze mlicka mam azaz.
Nakonec nam po serii vsech moznych vysetreni zjistili pravdepodobnou pricinu problemu, Matysek zrejme prodelal nejakou formu novorozenecke zloutenky, na kterou nikdo neprisel a proto, kdyz se to telicko pralo s nemoci, nezbyvala mu uz sila na tloustnuti.
Pikantni na tom bylo, ze nez na to doktori prisli, najednou se rozjedl, nebylo pro nej problem ve trech mesicich vypit 240ml a zacal pribirat sam od sebe a to tak ze cca 30 dkg za tyden, takze ve ctvrtem a patem mesici pribral skoro po kile. Za celou tu dobu byl ale hodne a celkem pohodove mimco, takze na nejakou nemoc vubec nevypadal, jenom netloustl.
Nyni ma uz skoro 7kg, vazi skoro tak jak ma a vse se spravilo vlastne samo. Prakticky jeste pred dvema tydny byl plne kojeny, ted zaciname zavadet i presnidavky apod., kdybych dala na doktory v nemocnici ve tretim mesici, myslim, ze uz by davno bastil jen Sunar z flasky.
Myslim, ze pokud je tva holcicka v klidu a tloustne si pomalu, nemusis se desit, hlavne aby nehubla nebo nestala na vaze.
Kdyby se to nelepsilo, zkus se zeptat pani doktorky na jaterni testy a krevni obraz. Dozvedela jsem se taky, ze chudokrevne deti maji problemy s pribyvanim....
Uvidis, nakonec budes mit z Madlenky stihlou krasnou princeznu a na tyhle chmury si ani nevzpomenes.
Iva
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Není to málo? Helča (26) a Madlenka 7. týdnů 18.9.2000 23:25
*Re: Není to málo? Markéta, 9měsíční Veronika 20.9.2000 11:15
*Re: Není to málo? Jana, Viktor 5 měs. 20.9.2000 12:38
*Re: Není to málo? Veronika Pechová, dvě holky 20.9.2000 22:44
*Re: Není to málo? Veronika Pechová, dvě holky 20.9.2000 22:45
*Re: Není to málo? Iva, Matýsek 6měsíců 21.9.2000 22:58
*Re: Není to málo? Jana, Martínek 5 měs. 25.9.2000 20:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.