| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Sex v těhotenství

15.9.2000 22:03:03 Darja, 36 týden

Re: pro Miladu od Darji

Ahoj Milado, bohužel se teď nedostanu tak často na internet, protože ho doma nemám a nejsem už v práci. Nastoupila jsem mateřskou před čtrnácti dny. Ráda bych byla tady častěji, ale nějak mi nezbývá čas. Pořád je co dělat i doma. Jsem v pořádku, já i mimi. Dvakrát mi doktor potvrdil, že to bude holčička, tak jsem zvědavá, jestli to tak bude. I když je to jedno, hlavně aby bylo zdravé. Rozhodla jsem se, že rodit budu v Motole, jednak proto, že jsem tam už ležela a pak taky že tam dělá stáž moje sestra, která spolu s manželem bude smět být u porodu. Naštěstí všechny moje problémy se zdravím přešly (ve 30 týdnu mi něco neidentifikovatelného odteklo a zdálo se že je to voda, ale nakonec bylo vše v pořádku). Tak teď už jenom stříhám metr. Výbava je kompletní a já vypadám jak sud, čímž bych chtěla uklidnit všechny nastávající maminky, které se taky trápí, když ještě v pátém měsící téměř nezměnily váhu. Doporučuji vřele všem chodit na cvičení a taky psychoprofilaxi, která je opravdu dobrou přípravou k porodu. Jinak Milado, jak se daří tobě?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
pro Darju Milada, 31.týden, syn 4 a 3/4 roku 12.9.2000 21:12
*Re: pro Miladu od Darji Darja, 36 týden 15.9.2000 22:3
**Re: pro Miladu od Darji Milada, 32.týden, syn 4 a 3/4 roku 16.9.2000 22:12

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.