| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Turnovsko

2.10.2007 12:04:15 monikahor

Re: po delší době

Tak jsem tu zase delší dobu nebyla. Trošku se to u nás změnilo, tak jsem nějak nestíhala.

A jaká je u nás změna? Otěhotněla jsem. Takže ted čekám na duben mimča - čekám totiž dvojčátka. Byl to nejdřív šok, rozčarování - jak se nám to přírodní cestou mohlo podařit??? - ale ted už je to jen těšení se na přírůstky a přemýšlení kam je poskládáme :o))


Zuzi, tak co Martinka ve školce? My poprvé nastoupíme příští pondělí (8.10), protože Anetce budou 3 teprve ted v říjnu.
Ressleři se přestěhovali na Skalu, mají tam k objetku pronajatý i domek, takže budou celoročně přebývat tam. Do školky ale Michalka (neteřinka) chodí na Zelenou cestu, takže to mají každý den na dojíždění :o((. Ale snad to zvládají dobře a malá je ve školce štastná a hodná.


Tak doufám, že se tu zase někdo zastaví a napíše pár novinek. Pa Monča


Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
po delší době monikahor 11.7.2007 16:18
*Re: po delší době ZUZKA, Máťa & Adámek 19.7.2007 20:32
**Re: po delší době monikahor 21.7.2007 21:20
***Re: po delší době ZUZKA, Máťa & Adámek 31.7.2007 14:19
****Re: po delší době monikahor 1.8.2007 16:29
*****Re: po delší době ZUZKA, Máťa & Adámek 11.8.2007 10:37
******Re: po delší době monikahor 2.10.2007 12:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.