| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Sex v těhotenství

25.8.2000 8:15:28 eva

Sexualni vychova doma

Moje maminka byla porodni asistentka v jedne prazske nemocnici. Takze reprodukce u nas nikdy tabu nebyla. Nemam pocit , ze by me nekdo nejak sexualne vychovaval, tak nejak jsem se vse dozvidala nenapadne. Alespon se nepamatuju, ze by si maminka se mnou sedla a zacala : tak a ted me poslouchej ...
Ja jsem byla na spravne terminy a fyziologii docela zvykla, nikdy jsme s maminkou, nemely problemy jak co pojmenovat. Takze jsem pro sve kamaradky byla sexualni studnice moudrosti,a pamatuju se, jak jsem konejsila svou ctrnactiletou souluzacku na zakladni skole, ktera dostala mesicky a myslela si ze umira.
Pak jsem nastoupila na zemedelske uciliste a tam se cely chov zvirat mota okolo rozmnozovani.Takze dalsi
zajimave veci jsem se dovedela uz z vyuky.Co je libido , kolik kdo ma spermii.. Rozmnozovaci reflexy jsou u byka naprosto stejne, jako u muzskych.A tak jsem sve kamaradky poucovala dal, a z reprodukce jsem vzdy mela same jednicky./Kdyz neco vysvetlujete, naucite se to nejlip /.Dneska mam dva kluky a jsem pevne rozhodnuta nezatajovat jim nic, co budou chtit vedet.Snad je stihnu pripravit na vsechno vcas. A pokud mate nekdo holky , nenechavejte je v nevedomosti. Nemate poneti,jak mladou divku k smrti vydesi, kdyz zacne krvacet a netusi, co se to s ni deje.Jako to pokori,a jaky strach zazije.To same, kdyz si da s nekym pusu a mysli si,ze je tehotna.Dneska nastesti je spousta moznosti, jak se dostat k dobrym a citlive podanym informacim.Jen nevim, jestli deti nejsou prilis v obraze prilis brzo.I kdyz, na druhou stranu,se pred lety na statku telila krava, byla u toho cela rodina. A moje tchyne mi vypravela, jak v deseti letech musela za trest s kozou do sousedni vsi ke kozlovi. Proc za trest ? Protoze koze se od kozla nechce,a celou cestu zpatky ji vlacite za sebou.A utahnout rozvasnenou kozu neni malickost.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Sexualni vychova doma eva 25.8.2000 8:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.