| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dudlík

Jak sebrat dudlík

Naše dcera Eliška (2,5 roku) se stále nechce vzdát dudlíku. Asi ve dvou letech jsme jí ho sebrali přes den, a o pár měsíců později jsme se pokusili nedat jí ho na spaní. Její reakce byla přímo hysterická, nemohla usnout, neustále plakala atd... Druhou noc jsme nevydržela a po dvou probrečených hodinách jsem jí ho vrátila.
Je pravda, že v takových situacích nemám příliš trpělivosti, protože vstávám v noci ještě k našemu Kubíkovi a vřískající Elišku nevzdržím dlouho poslouchat.
(Moje kamarádka se stejně starou dcerou takto vydržela 6 nocí !!! - ovšem bez výsledku, nakonec dudlík vrátila)

Musím přiznam, že její závislost na dudlíku se trochu zhoršila (neustále připomíná že na noc dostane dudlíček). Zubní lékař nám doporučil okamžitě dudlík odebrat, kvůli možné deformaci čelisti.

Zajímal by mne váš názor na to, zda je pro dítě psychicky únosné s ním takto o dudlík bojovat, nebo je lepší dát mu čas ( i za cenu případných rovnátek).

S pozdravem Jitka Králová
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Jak sebrat dudlík Jitka Králová (Eliška 2,5 roku, Kuba 8měs.) 25.10.1999 19:0
*Re: Jak sebrat dudlík mamkaZ 25.10.1999 22:27
**Re: Jak sebrat dudlík Miloslav, syn 2 roky 10.11.1999 14:8
*Re: Jak sebrat dudlík Radka, dcera 3,5 28.10.1999 14:2
*Re: Jak sebrat dudlík Jana Zimovaí(3 deti) 2.11.1999 18:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.