| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2000

5.1.2004 12:42:33 pabakuku

Re: Pondělí 5.1.2004

Tak jsem tady. Musela jsem napsat reakci na diskuzi Helena Růžičková. Mrkněte tam, ten kdo jí vytvořil je zvláštní člověk.
Silvestr byl mírný, rachejtlí spousta, přejídali jsme se. Hráli jsme KUFR, karty, Dostihy, nasmáli jsme se, do nového roku vkročili s optimismem. Kubíček byl čilý do 2 rána. Obdivovali jsme ho. Bude po mě SOVA. Setkali jsme se se poustou známých, na které vzhledem k větší vzdálenosti nemáme v průběhu roku čas. Bylo to moc fajn. Po silvestru na Nový rok jsme vyrazili na procházku na Vysoké Ostrý, kopec jak blázen, bolí mě ruce, protože jsem se do toho krpálu rvala opřená o hůlku na lyže. Klouzali mi boty, nebyla jsem na takovou tůru vybavená. Standa nás překvapil. Dost děsivý, ale nikdo jsme si nic nezlomil, já mám stehno samou modřinu, hrozně jsem padala. No jak jsme se nachechtali:-) Poled na Ústí byl dokonalý, zhubla jsem to silvestrovské přejídání a groček potom doma v postýlce byl ideální a zasloužený. Barunka s těmi šrouby v kyčli mě do toho kopce ze zadu rvala, no jsem Homolková:-)
Včera jsme hráli bowling, můj manžel je maniakálně soutěživý, takže jsme se málem rozvedli:-) Všichni se bavili.
V pátek jsme byli v Praze, přeci jenom se to podařilo a mi absolvovali vánoční procházku pro štěstí přes Karlův most, jezdili jsme metrem a tramvají, Kubíček byl naprosto spokojený a Praha kupodivu po silvestru uklizená:-)
Ve Slávii jsme si dali štrůdlíček, oj já hřešila, nicméně takové sportovní výkony:-)Bylo to fajn, fotila jsem o sto šest, dodám do alba fotečky, a těším se na vaše.
Vánoce utekly jako voda, příští budou kratší, co se týká dnů volna, ale udělám to jako letos. Žádný dokonalý úklid, vánoce byli nádherné i s prachem ve skříni, kterého si všímám jenom já. Ať žije jarní úklid.
Přečtu si jak se máte zpětně, chtěla jsem hlavně konečně napsat. Mějte se krásně a s tím bruslením jste jedničky. Mě vždycky boleli nohy v těch botách, s dětmi chodí manžel, ale letos ne, Barunka nemůže atak se snažíme dělat jiné sporty.
Mějte se krásně
Marta
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Ahoj v novém roce! Kyti a 3 poupátka 2.1.2004 10:14
*Re: Ahoj v novém roce! Alena, 3x♀ 3.1.2004 11:32
**Re: Ahoj v novém roce! Čertík a 2 berušky 4.1.2004 9:15
***Re: Ahoj v novém roce! Alena, 3x♀ 4.1.2004 11:4
****Re: Ahoj v novém roce! Kyti a 3 poupátka 5.1.2004 9:33
*****Pondělí 5.1.2004 pabakuku 5.1.2004 11:34
******Re: Pondělí 5.1.2004 Kyti a 3 poupátka 5.1.2004 12:3
*******Re: Pondělí 5.1.2004 pabakuku 5.1.2004 12:42
********Re: Pondělí 5.1.2004 pabakuku 5.1.2004 12:46
*********Re: Pondělí 5.1.2004 Čertík a 2 berušky 5.1.2004 15:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.