| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

18.12.2003 22:20:27 Aefik a Michalek,12.12.02

Re: Díky

Ahoj!
Tak mi Michalek usnul po pulhodinovem zpevu a flasticce Sunaru.Noc byla hrozna,ale soused kupodivu ani netukal do stropu:-)A ty prsa,strasne boli,hlavne levy,je vetsi snad o dve cisla,nez pravy!!!Musim se priznat,ze rano v pul paty jsem to uz nevydrzela a trochu dala Misovi cucnout.Ale ted jsem jiz pevne rozhodnuta vydrzet a nepovolit!Snad zacne trochu vic pit,dnes dal asi jen 500 i s vodou z jabka.Zacalo mi byt dokonce lito,ze uz nekojim a Misu zrejme uz nikdy nebudu,je to fakt smutny,no ale snad se zase zlepsi spinkani.Momentalne jeste resim jeho prdelku a pindik,zrejme ma nejakou kvasinku po lecbe tim dryakem antibiotikem(Klacid)-cervene pupinky s bilou spickou,na zadnou beznou mast nereagujici.Nejdriv se mu udelala hrozna moucnivka v puse,na to jsme dostali gencianku,tak jsem mu tim zadek taky potukala,snad to pomuze.Kazdopadne v pondeli jdeme konecne na rocni prohlidku,tak se optam.
Jo,nektery lidi jsou naprosto sileni!!!!Sestrenka si vcera stezovala,ze jejich sousedka natvrdo obvinila jejiho manzela,ze vyhodil horici cigaretu z okna,ta vlitla na balkon pod nimi,zapalila ho a kvuli tomu vyskocila z okna zenska,co tam zrovna stala.Takova blbost,ach jo!!My tu bydlime teprve 4.mesic,tak manzel nechce ten spor hrotit,ale ukaze se tu jeste jednou a neco si ode me vyslechne,budu prubezne informovat:-)A dite ma,asi 13letou holku,takovou zaprdlou,ani nepozdravi.On si NEPAMATUJE,ze by nekdy takhle brecela!!Podle nej neni normalni,pokud dite place napr.pri prebalovani.
Jo a slibila jsem kdysi Trinity,ze budu informovat o Houpacim koni.No tak cviceni nic moc,to uz asi nedam(uvazuju o Jukliku),ale super posezeni s ditetem,pokud zavitas na Andel,doporucuju.Dneska jsme si s kamoskou objednaly i pizzu z Kmotry,mnam!
Vcera jsem zase videla novorozenatko,nemuzu pochopit,ze Misa byl taky tak malej,jak to mohlo tak utect!?
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Díky -Simi- 18.12.2003 11:49
*Re: Díky Ivča + 3 kluci 18.12.2003 12:3
**Re: Díky Jenny-2děti 18.12.2003 21:39
***Re: Díky Aefik a Michalek,12.12.02 18.12.2003 22:20
****Re: Díky Ivča + 3 kluci 18.12.2003 23:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.