| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2002

16.12.2003 23:07:36 Cinda+Filip 08/02+Sofie 07/07

Čaukóóóó!!

Ahojky holky! Už jsem se na vás těšila. Nějak pořád něco nestíhám, ani přijít za vámi..
Obdivuju každého, kdo na mateřské cokoli studuje nebo pracuje. Já bych asi nebyla schopná to zvládnout. Sama jsem si chtěla dodělat doktorát a doufala jsem, že to za ty tři roky doma s mimčem zvládnu, ale teď vidím, že ani náhodou a už o to ani nestojím.:-) Takže ještě jednou, smekám, Ali.
Jinak mám, Alice pro Tebe jednu zprávu. Znovu zpátky k předkožce. Dnes jsem byla u toho starého urologa a nafackovala bych si, že jsem vůbec otvírala před ním hubu. (Pardon..) Jsem z toho úplně hotová!! Chtěl vidět Filípkova pindíka, tak jsem si řekla fajn, aspoň nás pochválí, protože naše pediatrička se o to stále vůbec nezajímá. A výsledek je ten, že jsme přetahovali málo, údajně mu už předkožka přirůstá, ale on by nám to hned napravil, netrvalo by to dlouho a hlavně to ještě nebude s takovými problémy jako u starších chlapců. Musím dodat, že je to starý rodinný přítel, takže asi díky tomu jsme se ve svých názorech drželi oba dost zpátky. Já jsem samozřejmě takový zákrok v té chvíli odmítla s tím, že si to musíme rozmyslet, a že názory pediatrů jsou naprosto odlišné. Na to on oponoval už dost naštvaně, že začít se má přetahovat prý už ve třech měsících a když to okamžitě nebudeme řešit, tak se nám obřízka nepochybně nevyhne!!! Asi mě chtěl co nejvíce zastrašit, proto neuvedl žádnou jinou alternativu a já jsem uklidňovala šíleně řvoucího Filípka, tak jsem se snažila rychle vypadnout. Takže sorry, nezjistila jsem nic nového. Jediné alternativní řešení zmiňují na rodince v té již zmiňované diskusi. Druhého urologa už asi nechám napokoji. Jen možná zavolám jeho ženě, protože mají syna (10).:-)
Snad jsem to nenapsala moc zmateně. Ještě teď je mi z toho špatně, ale potřebovala jsem to dostat ze sebe ven, aspoň trochu..:-(( Teď to teprve začnu zpracovávat a pak zase budu někam volat a tak..:-))

No, půjdu hajat. Nějak mě to vyčerpalo..:-) Přeji brzké uzdravení všem marodům i bratrům marodům!!
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Čaukóóóó!! Cinda+Filip 08/02+Sofie 07/07 16.12.2003 23:7
*Re: Čaukóóóó!! Anička+Filip 17.12.2003 0:55
*Re: Čaukóóóó!! Anička+Filip 17.12.2003 0:56
**Re: Čaukóóóó!! ALICE & V-24.8.2002 17.12.2003 10:47
*Re: Čaukóóóó!! lydushe + 3 háďata 17.12.2003 14:27
**Re: Čaukóóóó!! ALICE & V-24.8.2002 17.12.2003 20:58
***Re: Čaukóóóó!! lydushe + 3 háďata 17.12.2003 22:18
****Re: Čaukóóóó!! ALICE & V-24.8.2002 18.12.2003 10:40
*****Re: Čaukóóóó!! ALICE & V-24.8.2002 18.12.2003 21:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.