| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Školka

7.12.2003 0:34:11 Elera

v ýběr školky

Dobrý den,
poradí mi prosím někdo príma školku pro mojí malou cácorku?? Bydlíme kousíček za Prahou směr Brno. Nevím zda pochodím, Emilce jsou 3, tedˇ v prosinci, ale mám ještě 18 měsíčního chlapečka a tak mám obavy.... Tady ve Velkých Popovicích to z toho důvodu, že mám ještě jedno mladší dítě ani zkoušet nemusím, ale možná, že někde v blízkosti existuje nějaká rozumná školka, kde je bude zajímat, že moje 3-leté dítě si samo žádá kolektiv zhruba stejně starých dětí větou: "Maminko už můžu do školky", pokaždé, když se sama svlékne a případně se jí ještě povede si svlečené oblečení poskládat. Poradí mi prosím někdo?? Jsem ochotná i nějaké školné platit, ale ne nesmyslné ceny typu 17.000,- za dopoledne, bytˇ s angličtinou, jsou to přece jenom ještě předškolní děti, které by si měly hlavně hrát, i když jazykům ani jiným aktivitám se nebráním. Předem mnohokrát děkuji, Martina Appeltová
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
v ýběr školky Elera 7.12.2003 0:34
*Re: v ýběr školky Petra, syn skoro 3r 7.12.2003 20:26
**Re: v ýběr školky Elera 16.12.2003 21:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.