| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

6.6.2000 12:36:32 Jitka, 20 týden

Re: mateřské oblečení

Díky za všechny tipy na obchody s volným oblečením, já se tam rozhodně vypravím.
Jinak já si ještě vyloženě těhotenské oblečení nekupuji i ty kalhoty jsou s obyčejnou volnou gumou, která je doplněna šňůrkou, kterou se v pase upraví do požadované šíře. Stály necelých 900,- a koupila jsme je v prodejním centru naproti výstupu z vestibulu metra Budějovická. Zamýšlela jsem tam zakoupit něco přímo v ochodním domě, ale nic mi tam nepadlo do oka a na tělo tak jako v tomto centru, kde za přijatelné ceny prodávají oděvy prodejci z celé republiky ( střídají se tam různí výrobci, ale není to tržiště! ). Už dříve jsem tam občas ráda nakupovala a teď jsem měla opravdu štěstí ( za 5 nových "kousků" do šatníku jsem tam nechala kolem 3.500,- ). Na Budějovické je však i více různých obchůdků, takže stojí za to se tam podívat nejen do tohoto centra. Viděla jsem tam v jednom butiku i roztomilé kratší šatičky ( různých vzorů )hodně volné přes bříško a cena se pohybovala do 2000,- Kč.
Příjemné maminkovatění.
Jitka
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
mateřské oblečení Jitka 20 týden 5.6.2000 16:11
*Re: mateřské oblečení Martina, 20.tyden 6.6.2000 9:18
**Re: mateřské oblečení Lenka, 22 tyden 6.6.2000 10:26
**Re: mateřské oblečení Petra 27. týden 6.6.2000 11:25
***Re: mateřské oblečení Martina, 20.tyden 6.6.2000 11:39
****Re: mateřské oblečení Jitka, 20 týden 6.6.2000 12:36
*****mateřské oblečení Petra 27. týden 6.6.2000 12:48
*Re: mateřské oblečení Lenka, 21. týden 12.7.2000 13:3

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.