| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

5.6.2000 19:24:28 Mrejča, 3 děti (15, 11, 6)

Re: Potrat

Pro Lucku
Občas zabrousím na stránky této diskuse a sleduji (někdy s vrtěním hlavy), kam se řítí. Byla jsem zvědavá, co na váš velmi zajímavý a trošku šokující příspěvěk o redukci vícečetného těhotenství poví Zdenka, jinak vášnivá odpůrkyně potratů. Zřejmě však jí vaše téma vzalo dech, neboť ani po třech měsících nenapsala nic.
Nechám "rytí" do jiných a sdělím vám jen svou zprostředkovanou zkušenost s touto problematikou. Moje bývalá spolužačka 2x samovolně potratila dvojčata. Při třetím těhotenství přistoupili k redukci, přesto nedonosila ani to jedno. Ze 4. těhotenství má konečně jedno dítě, holčičku narozenou v 7. měsíci a pracně vypiplanou, která stejně není 100% zdráva.
Po těch zkušenostech, které má za sebou, už nechce o těhotenství ani slyšet (přišla vlastně o 7 dětí !!!!). Říká - kdyby náhodou něco, půjdu na potrat hned, než zase ty nervy, jestli to vyjde nebo ne a kolik jich vlastně bude. To je téma, které když spolu rozebíráme, mrazí mě.
Ať vám to dopadne lépe.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Re: Potrat Lucka, 1,5 chlapeček 13.3.2000 22:29
*Re: Potrat Mrejča, 3 děti (15, 11, 6) 5.6.2000 19:24
**Re: Potrat Zdenka 6.6.2000 9:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.