| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rovnátka

5.5.2000 15:01:39 Šárka, 26 let

Re: rovnátka

Ahoj Davide,
taky jsem nosila rovnátka, jestli si to dobře pamatuji tak asi v osmi letech, a téměř přesně po roce, jsem je už nemusela nosit.Zoubky se mi strovnaly úplně krásně. Opakem byla moje sestřenice, která to různě šidila (když ji ve škole nehlídali rodiče, měla je stále vyndané - vím to, chodili jsme do stejné třídy). Skoro vůbec je nenosila, protože doma kvílela jak ji to za celý den bolí, a tak jí odpustili doma je nosit. "Nosila" je takhle asi 4 roky a vůbec se jí zuby nesrovnaly. Možná Ti teď na rovných zubech nezáleží, ale jednou by ti to určitě vadilo, třeba i kvůli těm zánětům, nebo až Ti porostou moudráčky. Držím palce, abys vydržel.
Šárka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
rovnátka Davídek 9 let 3.5.2000 15:22
*Re: rovnátka Bára Nedvědová (šťastná oběť rovnátek) 3.5.2000 22:33
*Re: rovnátka Eva, 31 let, syn 3 roky, další mimi na cestě 4.5.2000 7:22
*Re: rovnátka Šárka, 26 let 5.5.2000 15:1
*Re: rovnátka Lenka , desetiletý Jakub 9.5.2000 10:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.