| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tchán a tchyně

20.3.2000 8:51:24 Eva2

Re: Zkušenosti s tchýní

Maruško, i ten průšvih s věčně chytrou generálkou znám, mám o osm let starší sestru, která tím komplexem, že jsem malý nezodpovědný pitomý usmrkanec, trpí dodnes - je mi 31 pryč.
Se ségrou si vjedem do pačesů, ale pak je to dobrý, krev přeci jenom není voda. To taková švegruše, nebo tchýňuše, to chce fakt tuny diplomacie a pevných nervů.
Jedné mé známé z takové příbuzné šťoury vyletěl během pozdního těhotenství tlak na 180/90 a jela si od ní odpočinout na zbytek těhotenství do nemocnice. Takže si ty kecy hlavně neber k srdci - rozčilovat se, znamená mstít se na vlastním zdraví za blbost jiných. Hlavně si pěstuj odvahu říc NE, i když to někdy něco stojí. Lidi si k tobě dovolí právě tolik, kolik jim to ty sama umožníš.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Zkušenosti s tchýní Eva, svobodná 10.2.2000 14:7
*Re: Zkušenosti s tchýní Eva 2 10.3.2000 8:5
**Re: Zkušenosti s tchýní Maruška, zakladame rodinu 18.3.2000 18:22
***Re: Zkušenosti s tchýní Eva2 20.3.2000 8:51
*Re: Zkušenosti s tchýní Iva 18.4.2000 14:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.