| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

27.4.2005 19:13:13 Ivča/Lenka/Emily

srazík, zubař a vůbec....

Tak jsem konečně tady :-))

Ani jsem nestihla napsat, že srazík byl super, pokojíček je oficiálně zkolaudovaný :-) akorát škoda, že nedošlo na ten šampus od Hedy, nějak jsem na to v tom šrumci zapomněla, tak se Hedi musíš brzo stavit ať to vyžahnem aspoň spolu ;-)
Už vymýšlím místo na obrázky a věšáček, Matyáškovi se to mooooc líbí!

Právě se dívám na fotky, podařilo se mi je stáhnout, no některé vyšly dost rozmazaně :-( měla jsem slabé baterky a to pak ten fo´ták nestíhá... ale zmenším je a pošlu!!!

Renčo, co rukáv, už uschnul??? ;-) Kolik váží Karlíček? přišlo mi, že má o dost víc než Sandra, a to je mladší! Je to holt kus chlapa :-))))

Jinak zubař byl úděsný, vynadal mi, že jsem tam nebyla přes dva roky, pak mi našel 4 kazy a vše mi opravil černou plombou, že mi nemůže dát bílou bo mám zánět dásní, že by se to pak nějak zanítilo ještě víc či co... nechápu... Bolelo to jak čert, vrtal asi půl hodiny a injekci mi dát nemohl skrz těhotenství, no strašný. Ale přežila jsem to!

Než jsem šla k zubaři, tak Matyášek usnul při houpání na houpačce, dali jsme ho do kočárku, když jsem se vrátila, tak v něm pořád ležel, že prý nechce ven a chce ležet. Vzala jsem ho domů, 38 horečka, chjo. Před hodinou mi zase usnul (dnes už po třetí!), tak jsem ho přesunula do postele, převlíkla do pyžama a uvidím co bude v noci... nejpíš dojde na zábaly, protože mu žhaví čelo a sténá, asi jak ho bolí hlava z toho, jak horečka stoupá :-((((

Doufám, že to není nakažlivé, nejspíš se nakazil v pátek, lítal na tom pohádkovém lese se svojí sestřenicí (ta ode dneška kašle a rýmuje, ale bez teplot) a bratrancem a nejspíš se hodně zpotil a profouklo ho... No uvidím zítra.

Jdu zmenšit ty fotky....
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
srazík Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 26.4.2005 19:36
*Re: srazík Iva*Kuba 26.4.2005 21:22
**Re: srazík Ivča/Lenka/Emily 27.4.2005 11:4
**Re: srazík lllinduska 27.4.2005 11:49
***Re: srazík Iva*Kuba 27.4.2005 12:17
****Pohádkový les Iva*Kuba 27.4.2005 13:1
*****Re: Pohádkový les Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 27.4.2005 16:33
****srazík, zubař a vůbec.... Ivča/Lenka/Emily 27.4.2005 19:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.