| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky jednorázové

27.4.2005 18:27:18 IK

šnek...

tak se k nám po 7.měsících šnek doplazil-doslova šnečím tempem:))Zato ani slovo omluvy!!JO-a perlička-přivezl mi ho řidič-který na můj dotaz zda si alespoň zapíše na dodák číslo občanky na mě koukl a říká-a to není třeba ne??!!To mě dojal-na balíku měl napsaný doslova(fixem):TATO zásilka vbyla již jednou ztracena-kontaktujte na telefonu a potvrďte Op!
No-tak pak se divte!No a jako perlička na závěr-dnes mi přišel doporučeně dopis od pampers-kde mám podepsat-že místopřísežně prohlašuji-že jsem obdržela jenom jednoho šneka!!To je kocourkov co?Ačkoli jsem měla doma asi obaly za 16 bodů-vrzla jsem je do popelnice a s jejich soutěží jsem teda nadobro skončila!Tak asi tak:)
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
šnek... IK 27.4.2005 18:27
*Re: šnek... Lucka+Bára 27.4.2005 19:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.