| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : U nás v Belgii

26.4.2005 22:49:36 zrušenina

Re: Boule

Nazdárek! Jakou bouli myslíš??? Myslíš ten šílenej modrofialovočernej flek přes půlku čela?? Jo jo, pěkně se mu to rozlezlo, vůbec nevypadá jako týranej :o/ A dneska máme novej úraz, totiž, on si nedá pokoj a bude tisíckrát za sebou zapínat a vypínat lapmičku, jsem z něj na nervy, no a pak si na ni šáhne, že... takže si spálil dva prsty, už se mu rýsujou pěkný puchýře, no běs. Ve vaně běsnil, asi ho ta teplá voda pálila, či co, manža na recepci, přijel v deset a jel na squash, prostě super... No, já pořád vzpomínám na ten čtvrtek, fakt musíme zopakovat! Vlaďko, díky za název homeopatik, určitě poř´ídím! Cisco, kdybych bývala věděla, že tu budu celej večer válčit sama, tak jsem se sebrala a jela vás potěšit ;o) chjo, tak příště. No nic, tak se všichni uzdravte a těším se na viděou v sobotu! Pá
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Boule Martina, Kukína a Kikina 26.4.2005 19:46
*Re: Boule zrušenina 26.4.2005 22:49
**Re: Boule Utopýr 27.4.2005 9:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.