| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Jablonec n/N

Re: ach ti chlapi

Ahoj Eowyn-tak pořád jsem to nepochopila:-))Už se snaží komunikovat, ale neustále mě přesvědčuje o tom, že má pravdu a já měla jet, protože když to měl domluvený, tak přece musel. No, když se chce dohadovat, má to mít.
To ten Tvůj ale překvapil, co? Náhrdelník je moc pěknej a to postarání se o Simču taky.Já už za Ninušku dostala prstýnek v porodnici, kupoval ho S Týnkou. Jeli spolu do hypernovy do zlatnictví, když měla Týnka ty neštovice.To musela být výprava!Chudáci ty lidi, co pak chytli pupence:-)))
Ale jindy je manžel fajn-jen ta hra mě fakt s...
Dneska razím do města, chci sehnat nějaký tříčtvrteční džíny a boty, ale nevím, nevím-zase obchody:-(((
Jo boty jsem sehnala jen Ninušce.Takový ty klasický kožený caoáčky(naši mamky tenkrát stály 12Kčs), tak jsem za ně dala 350 Kč(chytla mě z toho ledvinová kolika) a na Týnku jsem viděla krásný-sice bílý, ale padaly ji z nohy a menší nebyly.Tak asi ve středu přivezou zboží, tak nevím, jestli se tam půjdu znovu podívat.
Ninuška teď"čte"knihu,je to asi zajímavý, děsně to žere.
Nejezdíte někdy taky do ZOO? Že bychom mohly jet s dětma společně!Až bude teplo!Já tam nejradši jezdila ve všední den-to je tam málo lidí.
Tak bychom někdy mohly, ne?
Tak zatím čau
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
ach ti chlapi Eowyn+děti 25.4.2005 23:23
*Re: ach ti chlapi Markéta,Týna 12/98,Nina 6/04 26.4.2005 8:34
**Re: ach ti chlapi Eowyn+děti 26.4.2005 11:27
***Re: ach ti chlapi Markéta,Týna 12/98,Nina 6/04 26.4.2005 14:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.